دانش بنیان های سلامت در بازار دائمی افغانستان به فروش می رسد

بزرگ ترین و مدرن ترین فروشگاه دارویی غرب افغانستان میزبان محصولات دانش بنیان های ایرانی فعال حوزه سلامت می شود.
دانش بنیان های سلامت در بازار دائمی افغانستان به فروش می رسد

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از معاونت علمی و فناوری، فرصتی برای ۲۰ شرکت دانش بنیان فعال حوزه سلامت بوجود آمده است تا محصولات خویش را در فروشگاه دائمی مرکز تجاری بزرگ دارویی و تجهیزات پزشکی در شهر هرات افغانستان که بزرگ ترین و مدرن ترین فروشگاه دارویی غرب به حساب می آید، به فروش برسانند.
با توجه به متمرکز شدن نمایندگی های داروئی و تولیدکنندگان در این نقطه و اختصاصی بودن موقعیت آن بعنوان قطب اصلی صنف دارویی غرب افغانستان، عرضه و معرفی محصولات می تواند با سهولت بیشتری منجر به فروش به مشتریان بالقوه ای در این ناحیه رفت وآمد دارند، شود. چون که با عنایت به اهداف و برنامه های پیشبینی شده، ساختمان مذکور تبدیل به محل اصلی تأمین نیاز داروخانه های اصلی ولایت هرات و ولایات غربی افغانستان خواهد شد.
در این اتفاق فناورانه، تسهیلاتی از قبیل مارکتینگ، فروش و ثبت محصولات در افغانستان به کمک مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به شرکتهای متقاضی عرضه می شود. شرکت هامون دانش پیشرو هم از حضور شرکت ها در این نمایشگاه حمایت می کند.
ایحاد زمینه صادرات و فروش محصولات دانش بنیان در دیگر کشورها، فرصتی مناسب برای شرکت ها است تا بتوانند بازار جهانی خویش را توسعه دهند و محصولات و خدمات با کیفیتشان را به نمایش بگذارند. این کار هم یکی از فرصت های بوجود آمده برای شرکتهای فعال ایران در حوزه سلامت است.


منبع:

زمان: 19:18:04
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 829
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: تولید , خدمات , شركت , فروشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل