متفاوت ترین نمایشگاه و فروشگاه فناورانه ماشین در جهان، عكس

بی بدیل پرداز: علی بابا از ژانویه 2018 در چین متفاوت ترین نمایشگاه و فروشگاه ماشین/ TMALL AUTO را وارد فاز عملیاتی می كند.
متفاوت ترین نمایشگاه و فروشگاه فناورانه ماشین در جهان، عكس


به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از خبر آنلاین، غول تجارت الكترونیك جهان نه تنها قله های فروشگاه آنلاین را درنوردیده، بلكه می خواهد نخستین فروشگاه و نمایشگاه ماشین را به صورت فیزیكی و متفاوت از سایر فروشگاه ها در چین افتتاح كند.
ساختار این نمایشگاه از روی پاركینگ طبقاتی سیار اقتباس شده و بزودی خودروی الكتریكی فورد و... را به كاربران می فروشد.
كاربران با استفاده از اپلیكیشن موسوم به Taobao تصاویر و مشخصات خودروی مورد نظر را دیده و با گرفتن عكس سلفی از خود و پر كردن مشخصات فردی، مبلغ پیش پرداخت را به صورت آنلاین حواله می كنند. بعد از تایید، به محل فروش در مكان مورد نظر رفته و با فناوری چهره شناس، خریدار تایید شده و خودروی مورد نظر از روی ریل پاركینگ سیار طبقاتی به پایین آمده و تحویل مشتری می گردد.
خودرو به مدت 3 روز در اختیار مشتری قرارداده شده و اگر رضایت كامل داشت، معامله نهایی شده و كاربر می تواند مالك خودرو شود.
البته تست درایو شامل هر كاربری نمی شود و آنهایی كه در سیستم اعتباری موسوم به Zhima هفتصد امتیاز به بالا دارند، می توانند از خدمات تست درایو بهره ببرند.
برای جلوگیری از سوء استفاده، كاربر فقط می تواند خودروی تیك زده روی اپلیكیشن را درخواست كند.
در فاز اول دو فروشگاه در شانگهای و نانجیگ افتتاح می گردد و سپس فروشگاه های جدید به دنبال موفقیت این دو فروشگاه در شهرهای مختلف افتتاح خواهند شد.5656


زمان: 23:20:41
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4480
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: آنلاین , اپل , اپلیكیشن , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل