فناوری ژنراتور هیدروژن بومی سازی شد

با تلاش یك شركت دانش بنیان؛
به گزارش بی بدیل پرداز یك شركت دانش بنیان تولید ژنراتورهای هیدروژن را با قیمتی كمتر از نمونه های مشابه خارجی در راس تولید قرار داده است.
فناوری ژنراتور هیدروژن بومی سازی شد

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ژنراتورهای هیدروژن همچون دستگاه هایی است که به علت تحریم و افزایش نرخ ارز، ورود آنها به کشور با محدودیت هایی مواجه گردید. یک شرکت دانش بنیان فناوری هر دو نوع آلکالوئیدی و غشایی پروتون آنرا با قیمت کمتر از یک دوم نمونه مشابه خارجی بومی سازی کرده است.
ژنراتورهای هیدروژنی همچون دستگاه های هستند که کاربردهای متنوعی در طیف وسیعی از صنایع و مراکز دانشگاهی و پژوهشی دارند. آزمایشگاه ها، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی،.... همچون مصرف کنندگان این دستگاه هستند.
محمد ژیانی مدیر عامل شرکت دانش بنیان تولید کننده ژنراتورهای هیدروژن اظهار داشت: این ژنراتورها در دو مدل تولید می شود. یک مدل غشایی پروتون. قیمت نمونه مشابه خارجی ژنراتور هیدروژنی مدل غشایی پروتون در حدود ۲۰۰ میلیون تومان است، این محصول در این شرکت در بازه قیمت ۹۰ میلیون تومان عرضه می شود. همینطور قیمت مدل آلکالائین این ژنراتور نزدیک به ۳۰ تا ۴۰ درصد از نمونه مشابه خارجی کمتر است.
وی دستگاه تست پیل های سوختی را دیگر محصول دانش بنیان این مجموعه معرفی نمود و اظهار داشت: این دستگاه تست، برای آزمایش انواع پیل های سوختی با سوخت هیدروژن و گاز اکسیژن به کار می آید. این پیل های سوختی در حوزه انرژی های نو به کار می روند.

زمان: 23:07:50
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 2538
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: تولید , دستگاه , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل