از غزال تیزپا و عقاب آسیا تا تلویزیون همراه رایتل

بی بدیل پرداز: دیدن مسابقات ورزشی در هر زمان و مكان با حداقل هزینه شاید آرزویی بود كه از جام جهانی 1998 جرقه اش زده شد.
از غزال تیزپا و عقاب آسیا تا تلویزیون همراه رایتل

اگر در مورد تجربه شخص خودم بخواهم صحبت كنم قدیمی­ترین خاطره­ام در مورد هیجان دیدن یك مسابقه ورزشی كه در ساعاتی غیر از ساعت­های معمول مسابقات ورزشی داخلی برگزار می­ شد شفاف ­ترین خاطره مربوط به جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه است، مسابقه ­ای كه شنیدن تهدیدهای فراوان بابت غیبت در زمان مسابقات، كم شدن نمره انضباط و میان­ ترم از ذوق دیدن پخش زنده رقابت كم نكرد، با برگشت به خانه هم از تمام توانم استفاده كردم تا بالاخره با التماس و اشك پدر و مادرم راضی شدند برای دیدن مسابقه خانه باشم و از مدرسه غایب.
رنج همه تهدیدها و التماس ها به كنار، دیدن اون مسابقه لذت بی­ نظیری داشت! هم برای من و هم برای همه كسانی كه هر طور بود محدودیت­ها را شكست داده بودند و راه های دیگری برای دیدن مسابقه به ذهنشان رسیده بود. چاره هر چه بود خاطره­ای شیرین به قدمت 21 سال از آن به جا ماند ؛ ۲۱ سال كه تكنولوژی با سرعت هر چه بیشتر آرزوها را به حقیقت تبدیل كرد.
بعد از گذشت 21 سال مهم نیست چه زمان كجا هستید، هر زمان دسترسی به حجم وسیعی از اطلاعات امكان پذیر است و زندگی بسی هیجان انگیز شده است.
خیلی به جزئیات و پیشرفت علم و تكنولوژی در همه زمینه ­ها نمی­ پردازم و فعلا فقط با ورزش ادامه میدم، برای ورزش دوست ها چی بهتر از اینكه دیدن هر مسابقه ای از هرجایی كه هستی و حتی بدون جلب توجه دیگران با تلفن همراه ممكن هست.
شاید بعضی ها از هزینه ها شكایت داشته باشند، كه البته بدون چاره نیست. یكی از راهكارهای دیدن مسابقات ورزشی استفاده از تلویزیون همراه رایتل است كه دسترسی به آن هم بوسیله اپلیكیشن تلفن همراه و هم بوسیله وبسایت رایتل امكان پذیر است. جهت استفاده داشتن سیمكارت رایتل و استفاده از دیتا سیم­كارت و رفتن به آدرس tv.rightel.ir تنها كاری است كه لازم است انجام بدین تا دیدن مسابقات ورزشی نیم بها محاسبه شود.
زیبا نیست؟
2121


منبع:

زمان: 14:44:36
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4146
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , پیشرفت , تجربه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل