توان بالقوه ایران برای رساندن درآمدهای حاصل از فناوری به درآمد نفت

مدیر مركز آموزش های الكترونیك دانشگاه خواجه نصیر مطرح كرد
بی بدیل پرداز: مدیر مركز آموزش های الكترونیك دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی اظهار داشت: سال قبل شركت سونی توانست فقط و فقط در زمینه بازی های پلی استیشن و به كارگیری فناوری های مجازی درآمدی معادل كل درآمد نفت ما را داشته باشد. ما زیرساخت های ارتباطی مناسبی برای رسیدن به این قابلیت داریم.
توان بالقوه ایران برای رساندن درآمدهای حاصل از فناوری به درآمد نفت
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا محمد هادی زاهدی امروز در اختتامیه سیزدهمین دوره ملی و هفتمین دوره بین المللی كنفرانس یادگیری و یاددهی الكترونیكی كه در دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی برگزار شد، اظهار نمود: در حالی اختتامیه این كنفرانس را برگزار می نماییم كه از ۱۴ كشور بین المللی برای ما مقاله ارسال شده است. همینطور ۲۰ داور از كشورهای جهان در این كنفرانس حضور داشته اند. در نشست هایی كه برگزار كردیم، علیرغم برخی از مشكلات ارتباطی در ۵ كشور دنیا پخش مستقیم داشته ایم. ما از ایرانی ها خارج از كشور هم بهره برده ایم. آنها واقعاً ظرفیت بزرگی دارند.
دبیر هفتمین كنفرانس یادگیری و یاددهی الكترونیكی خطاب به پزشكیان، نایب رییس مجلس شورای اسلامی كه در این مراسم حضور داشت، اظهار داشت: هفته آینده جشن ۹۰ سالگی دانشگاه خواجه نصیر را داریم كه اتفاقاً "روز مهندس" هم هست. خوشحال می شویم كه شما بعنوان نایب رییس مجلس شورای اسلامی در این جشن حضور پیدا كنید.
وی خطاب به پزشكیان اضافه كرد: سال قبل شركت سونی توانست فقط و فقط در زمینه بازی های پلی استیشن و بكارگیری فناوری های مجازی درآمدی معادل كل درآمد نفت ما را داشته باشد. من خیلی آدم سیاسی و اقتصادی نیستم، اما شما درآمد نفت كشور را به خوبی می دانید؛ چون این روزها در مجلس مشغول بودجه نویسی هستید. شركت سونی، ۴۱۵ هزار میلیارد تومان فقط از راه فروش بازی های پلی استیشن خودش، كسب كرده است.
وی با ابراز شادمانی از اینكه كشور ما هم در این راه در حال حركت است، اظهار داشت: كشور ما در منطقه خاورمیانه از عمان، كویت، امارات و حتی لبنان جلوتر است. ما زیرساخت های ارتباطی خوبی داریم. امیدوارم بتوانیم نقش خود در این زمینه را به خوبی ایفا نماییم.زمان: 15:28:09
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 3860
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل