چرا مدیر توئیتر آیفون در دست دارد؟

بی بدیل پرداز: جك دورسی، برای چك كردن توئیتر و Square هم زمان به جای استفاده از لپ تاپ از آیفون خود استفاده می نماید. در همین حال طبق دستور جدید مقرر است روی پست های حذف شده كاربران، دلیل قانونی آن درج شود تا كاربران بفهمند توئیتر پست مذكور را حذف كرده است یا كاربران گزارش ضد آن داده اند.
چرا مدیر توئیتر آیفون در دست دارد؟

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از خبر آنلاین، وی اخیراً در مصاحبه ای اظهار داشت: بحث اصلی تمركز است كه می تواند با غیرفعال كردن نوتیفیكیشن ها از یك اپلیكیشن در آنِ واحد استفاده نماید. به قول دورسی روی لپ تاپ نمی توان چنین تمركزی داشت و هر چیزی هنگام كار امكان دارد ظاهر شود و مانع از انجام كار اصلی شود اما با موبایل چنین چیزی رخ نمی دهد.
وی زمانی كه با همكاران خود جلسه دارد، موبایل را هم كنار گذاشته تا روی مبحث موردبحث تمركز داشته باشند. دورسی در این زمینه می گوید: اگر مقرر است 15 دقیقه مفید در جلسه داشته باشیم این 15 دقیقه بدون موبایل و لپ تاپ می تواند واقعاً همان 15 دقیقه باشد!
البته وی به جای تایپ تلاش می كند از پیغام صوتی استفاده نماید و اغلب اوقات از اپلیكیشن Notes استفاده می نماید تا بتواند بهتر و بیشتر به كارهای اداری خود برسد.
ادامه شفاف سازی در توئیتر با انتشار گزارش نقض قوانین
توئیتر در اقدامی باهدف شفاف سازی بیشتر، درباره پست های حذف شده، گزارش مستقیم به كاربر و سایر كاربران می دهد، بدین صورت كه بعد از حذف توئیت، جمله ای كلیشه ای روی پست حذف شده بدین مضمون می آورد كه قوانین توئیتر نقض شده است و بنابراین پست مذكور حذف گردیده است.
بنابراین هم مالك توئیت و هم فالوورها متوجه می شوند كه پست حذف شده نقض قوانین كرده و بنابراین پاك شده است. البته پیغام رسمی حذف تا 14 روز دیده خواهد شد.
همچنین توئیت های گزارش شده توسط كاربران هم پنهان شده و با بردن موس روی آن، جمله You reportes this tweet به نمایش در می آید.
این جمله یعنی توئیتر آنرا حذف نكرده، بلكه كاربران گزارش تخلف آنرا رسانده و بنابراین از دسترس خارج شده است.
توئیتر در حال تلاش روی این مورد است كه بتواند میان آزادی بیان، پست های آزاردهنده و ناقض قوانین بالانس تولید كند تا كمترین صدمه به كاربر و پست هایش برسد.


5656

زمان: 19:55:17
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4418
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: آنلاین , اپل , اپلیكیشن , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل