احراز هویت موزیلا فایرفاكس دومرحله ای شد

بی بدیل پرداز: موزیلا اعلام نموده كه برنامه احراز هویت دو مرحله ای برای همه حساب های فایرفاكسی كه بدون پشتیبانی از كدهای مبتنی بر SMS هستند، طراحی شده است.
احراز هویت موزیلا فایرفاكس دومرحله ای شد
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، این خصوصیت برای سه برنامه احراز هویت تلفن همراه طراحی شده است: Google Authenticator، Duo Mobile وAuthy-Factor Authentication كه البته مشخص نمی باشد این خصوصیت برای كار با برنامه های دیگر گسترش خواهد یافت.

این خصوصیت جدید به احتمال زیاد از كدهای مبتنی بر SMS پشتیبانی نمی كند، زیرا مجرمان قادر به بهره برداری از نقاط ضعف شناخته شده در شبكه تلفن همراه SS7 برای ردیابی پیام های متنی هستند.

بر مبنای اطلاعات سایت پلیس فتا، فایرفاكس در یك پست وبلاگ اخیر گفته است: "احراز هویت دو مرحله ای امنیت بیشتری را به وجود می آورد، به خصوص اگر رمز عبور شما به سرقت برده شود، زیرا ورود به حساب كاربری را سخت تر می كند.

كاربران برای فعال كردن خصوصیت های جدید نیاز خواهند داشت كه ابتدا یكی از برنامه های احراز هویت را دانلود كنند و سپس در مسیر مرورگر فایرفاكس آن ها را دنبال كرده تا این خصوصیت فعال شود و بعد از آن كاربر هنگام كوشش برای وارد شدن به حساب كاربری فایرفاكس خود نیاز دارد كه یك رمزی را در برنامه احراز هویت موبایلی خود بوجود آورده و بعد از وارد كردن نام كاربری و رمز عبور وارد حساب كاربری خود شود.زمان: 12:28:40
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4512
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: تلفن همراه , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل