امتیاز ویژه جشنواره وب و كسب و كار

بی بدیل پرداز: مسئول دبیرخانه دومین جشنواره وب و كسب و كار با اشاره به برگزاری دومین جشنواره كسب وكار در آذرماه سال جاری اظهار داشت بنگاه ها و شركت های طراح وب سایت و پورتال حاضر در جشنواره امسال از امتیازات ویژه ای برخوردار خواهند شد.
امتیاز ویژه جشنواره وب و كسب و كار

فرزاد اسماعیل زاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه علمی ایرنا با اشاره به این كه امروزه شاهد رشد و گسترش بی وقفه فضای مجازی و رویكرد روزافزون بنگاه ها، صاحبان صنایع سبك و سنگین، بازرگانان و معدن داران به توسعه كسب و كار بر پایه وب هستیم، افزود: به طور حتم این اتفاق برخورداری از وب سایت كارآمدتر، به روز و بر پایه علوم و فناوری های ارتباطی را بیش از پیش ضروری ساخته است.
وی ادامه داد: در همین راستا به همت دفتر توسعه و كاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت جشنواره وب و كسب و كار، دومین جشنواره وب و كسب و كار با رویكرد ارزیابی موثر وضعیت وب سایت یك بنگاه بر اساس مجموعه شاخص هایی در حوزه های مختلف از جمله محتوا و طراحی، خدمات الكترونیك، سیستم های ارتباط با مشتری، معرفی بنگاه ها و محصولات برگزار می شود.
مدیر كل دفتر توسعه و كاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت: در این جشنواره شركت كنندگان و صاحبان بنگاه ها و مدیران فناوری اطلاعات با بسیاری از نكته ها در بهبود وضعیت خود در فضای وب و اینترنت آشنا می شوند.
وی با اشاره به حضور بنگاه های بزرگ، متوسط و كوچك اقتصادی در حوزه های مختلف از جمله صنعتی، معدنی، تجاری، بانك ها، شركت های بیمه، شركت های سرمایه گذاری و فروشگاه های زنجیره ای در دومین جشنواره كسب و كار گفت: برگزاری این جشنواره فرصت مناسبی برای تبلیغات و بازاریابی حضوری شركت های طراح پورتال و وب سایت و همكاران فعال در زمینه فناوری اطلاعات است.
مسئول دبیرخانه دومین جشنواره وب و كسب و كار با بیان اهمیت و اعتبار نشان برتر تعاملات الكترونیكی كه بنگاه های برتر دریافت می كنند، گفت: این نشان از سوی اعضای شورای سیاستگذاری تدوین شده و اعتبار و رسمیت خود را از اعضای بلندپایه آن شورا دریافت می كند.
به گفته اسماعیل زاده، دریافت نشان برتر تعاملات الكترونیكی به منزله رعایت استانداردهای تعاملات و خدمات الكترونیكی است و از این نظر برای بنگاه های تجاری حائز اهمیت است.
مسئول دبیرخانه دومین جشنواره وب و كسب و كار در ادامه اعلام كرد: در این جشنواره بنگاه های دارای وب سایت یا پورتال برتر، نشان برتر تعاملات الكترونیكی و شركت های طراح وب سایت و پورتال آنان نیز لوح تقدیر دریافت خواهند كرد.
وی ادامه داد: برای این دوره از جشنواره به شركت هایی كه پورتال و وب سایت طراحی شده از سوی آنان مفتخر به دریافت نشان برتر تعاملات الكترونیك شوند، لوح تقدیر صادر و در وب سایت جشنواره لوگو و لینك وب سایت آن شركت درج خواهد شد.
دومین جشنواره وب و كسب و كار در بنگاه های صنعتی، معدنی و تجاری با موضوع محوری ارزیابی وب سایت و پورتال و سامانه های تحت وب این بنگاه ها با تمركز بر فرآیندها و خدمات الكترونیكی و با هدف گسترش و ارتقای اثربخشی فناوری اطلاعات در فضای كسب و كار، آذر ماه امسال با اهداء نشان برتر تعاملات الكترونیكی به برگزیدگان این جشنواره برگزار می شود.
علاقمندان برای شركت در دومین جشنواره وب و كسب و كارمی توانند با مراجعه به وب سایت جشنواره به آدرسhttp://webfestival.mimt.gov.ir/ در این جشنواره ثبت نام كنند.


 

زمان: 22:22:09
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 5103
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل