دو تغییر مهم مدیریتی در وزارت ارتباطات

بی بدیل پرداز: با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، امیر محمدزاده لاجوردی به عنوان معاون وزیر و رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و محمد جعفرپور به عنوان معاون وزیر، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شدند. همین طور در حکم دیگری امیر محمدزاده لاجوردی با حفظ سمت به عنوان قائم مقام وزیر در امور ارتباطات منصوب گردید.
دو تغییر مهم مدیریتی در وزارت ارتباطات

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام نمود: عیسی زارع پور - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تقدیر و تشکر از سید محمدامین آقامیری، در حکمی امیر محمدزاده لاجوردی را به سمت «معاون وزیر و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی» منصوب و ضمن تقدیر و تشکر از امیر محمدزاده لاجوردی، در حکمی محمد جعفرپور را به عنوان «معاون وزیر، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت» منصوب نمود.

همچنین وزیر ارتباطات در حکم دیگری امیر محمدزاده لاجوردی را با حفظ سمت به عنوان «قائم مقام وزیر در امور ارتباطات» منصوب نمود. بر طبق این حکم که به سبب بخشنامه ۴۱۵۵ سازمان امور اداری و استخدامی صادر گردیده است، راهبری شرکت ارتباطات زیرساخت، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و سایر بخشهای در رابطه با تحقیق، توسعه و امنیت ارتباطات در وزارتخانه به لاجوردی تفویض شده است. در این حکم، تمامی بخش های ستادی و سازمان های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مکلف به همکاری با لاجوردی برای توسعه ارتباطات باکیفیت، پرسرعت و امن در کشور و پیشبرد اهداف و امور محوله شده اند.

لاجوردی، فارغ التحصیل دکتری مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی شریف است و دوره پسادکتری خودرا نیز در همین رشته و دانشگاه گذرانده است. «معاون وزیر، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت»، «مشاور و نماینده ویژه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در زمینه امنیت فاوا»، «مشاور رییس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه»، «مدیر فنی مرکز آپای دانشگاه صنعتی شریف» همچون با اهمیت ترین مسئولیت های اجرائی لاجوردی است.

محمد جعفرپور نیز دارای مدرک کارشناسی ارشد شبکه های کامپیوتری و بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت حرفه ای در حوزه طراحی، پیاده سازی و مدیریت شبکه های ارتباطی در مقیاس ملی را دارد.

وی تا قبل از این قائم مقام مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت بوده و راهبری پروژه های اصلی توسعه ای شرکت زیرساخت مانند پروژه ارتقاء ظرفیت شبکه زیرساخت با بهره گیری از تجهیزات بومی، پروژه اصلاح مهندسی ترافیک شبکه جهت بهبود کیفیت شبکه را بر عهده داشته است.
منبع:

زمان: 11:54:37
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 403
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل