تحریم سایت های ایرانی

بی بدیل پرداز: آمریكا در ادامه رفتارهای خصمانه اش برعلیه ایران، به شركت «رسلو» دستور صادر كرد تا خدمات خود را برای سایت های ایرانی مسدود نماید.
تحریم سایت های ایرانی
آنطور كه الف گزارش داده است، شركت «رسلو» كه از 4 سال قبل به عنوان پذیرنده دامنه سایت های ایرانی به ارائه خدماتی چون ثبت دامنه و سرویس دهی به سایت های ایرانی با دامنه .com می پرداخت در ایمیلی به مشتركان خود در ایران اعلام كرد كه محدودیت های جدیدی برای آنها در نظر گفته است.
این ایمیل نشان می دهد كه از امروز، ایرانیان امكان ساخت مشتری جدید، ثبت دامنه و امكان انتقال آنها را ندارند.
 
طبق این پیام از 27 مرداد ماه نیز هزینه تمدید سرویس ها و دامنه های ایرانی به شكل قابل توجهی افزایش خواهد یافت، همچنین از 27 شهریورماه ایرانی ها از تمدید سرویس ها و دامنه های خود محروم خواهند شد.
 
این شركت در حال حاضر 90 درصد از سایت های ایرانی با دامنه .com را پشتیبانی می كند،كه در صورت اجرایی شدن این تحریم ها، زنگ خطری جدی برای تمامی كسب و كارهایی آنلاین و هاستینگ هایی كه دامنه های خود را در این شركت نگهداری می كنند به صدا در خواهد آمد.
 
«رسلو» 4 سال قبل در پی انتقال شركت هندی «دایركت آی» به آمریكا كه بیش از 80 درصد مشتریان آن ایرانی بودند میزبان دامنه سایت های كشورمان شد كه در این سال ها علاوه بر پشتیبانی ضعیف و اقدام به مسدود كردن دامنه ها بدون اطلاع قبلی، با قطعی های مداوم، مشكلات زیادی را برای هاستینگ های ایرانی به وجود آورده بود.
زمان: 16:12:06
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4000
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: سایت , فیلترینگ , آنلاین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل