وزیر ارتباطات درباره برگرداندن پول های كاربران تلگرام پاسخ می دهد

مقتدایی:
بی بدیل پرداز: نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت که پاسخ قانع کننده ای از وزیر ارتباطات درباره برگرداندن پول های کاربران تلگرام نشنیده و مقرر است که وزیر در این زمینه در صحن علنی پاسخ گو باشد.
وزیر ارتباطات درباره برگرداندن پول های كاربران تلگرام پاسخ می دهد
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، عباس مقتدایی نماینده اصفهان در مطلبی در صفحه توییتر خود خطاب به آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نوشت: « کاربران تلگرام م‬⁩ بدانند که از وزیر ارتباطات پاسخ قانع کننده برای برگرداندن پول مردم نشنیدم و حالا کار وزیر به صحن علنی مجلس کشید. آقای آذری جهرمی برای تحقیق و تفحص از عملکردتان هم آماده باش. من محکم ایستاده ام.»
حدود یک ماه پیش، وزیر ارتباطات در توییتی اعلام نمود که «سامانه جامع تجارت» بعنوان یکی دیگر از دستاوردهای ⁧‫دولت الکترونیکی‬⁩ دولت دوازدهم وارد فاز عملیاتی شد و مقرر است این سامانه با اژدهای هفت سر فساد بوسیله جلوگیری از قاچاق، شفافیت‬⁩ آمار تجارت و تسهیل خدمات برای بازرگانان مبارزه خواهدنمود.
همان زمان نیز مقتدایی در توییتی با خطاب قرار دادن آذری جهرمی، از او خواست که کاری کند تا پول های اضافه برداشت شده از کاربران تلگرام هم با روش هشتگ حق الناس برگردانده شود.
زمان: 14:54:24
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 629
امتیاز: 0.0
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل