پرواز در ارتفاع ۱۰ هزار فوتی زمین با لباس بالدار الكتریكی!

با سرعت ۱۸۶ مایل بر ساعت؛
بی بدیل پرداز: یك چترباز حرفه ای با لباس بالداری مجهز به یك سیستم الكتریكی و دو پیشرانه در ارتفاع 10 هزار فوتی پرواز كرد. سرعت این لباس بالدار به 186 مایل برساعت می رسد.
پرواز در ارتفاع ۱۰ هزار فوتی زمین با لباس بالدار الكتریكی!
دریافت 52 MB به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از دیلی میل، شرکت «بی ام دبلیو» یک سیستم رانندگی الکتریکی برای لباس بالدار طراحی نموده که سرعت آن به ۱۸۶ مایل بر ساعت می رسد. این در حالیست که سرعت لباس های بالدار فعلی ۶۲ مایل برساعت است.
پیتر سالزمن چتر باز حرفه ای با همکاری این خودروساز آلمانی لباس بالدار مذکور را طراحی و آزمایش کرد. روی قفسه سینه پکیجی بسته می شود که دارای دو پیشرانه کربنی با قدرت ۱۵ کیلووات است.
سالزمن در پرواز آزمایشی به ارتفاع ۱۰ هزار فوتی زمین برفراز کوه های آلپ رفت. او بعد از پرش به سمت کوهستان پرواز پیشرانه های لباس را روشن کرد. سپس با شیب زیادی به سمت قله پرواز کرد. برای این منظور پژوهشگران یک پکیج با عرض ۴۰ اینچ و ۲ پیشرانه ۵ اینچی طراحی کردند که شبیه یک زیردریایی است.
این پکیج با یک باتری لیتیوم یونی ۵۰ ولتی فعال می شود و وزن آن نیز ۲۶ پوند است. همین طور یک واحد ذخیره انرژی دارد. نکته جالب این طرح یک موتور درونسوز است که به آستین چپ لباس متصل است و قدرت لازم برای حرکت با سرعت ۱۸۶ مایل برساعت را فراهم می آورد. سالزمن بیش از ۳۰ پرش آزمایشی با این لباس بالدار انجام داد و بعد از آن با لباس مذکور پرواز کرد.


منبع:

زمان: 19:18:18
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 1255
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: سیستم , شركت , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل