ركورد سرعت شارژ خودرو های برقی شكسته شد

طی ۸۰۰ كیلومتر با ۲۵ دقیقه شارژ؛
به گزارش بی بدیل پرداز شركت لوسید موتورز مدعی شده خودروی برقی جدید آن معروف به لوسید ایر ركورد سرعت شارژ این خودرو ها را شكسته و شتاب صفر تا صد آن هم ۲.۵ ثانیه است.
ركورد سرعت شارژ خودرو های برقی شكسته شد

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از انگجت، لوسید ایر که رونمایی از آن ماه آینده صورت می گیرد می تواند با یک مرتبه شارژ ۸۳۲ کیلومتر را بپیماید که نسبت به قدرتمندترین خودرو های برقی که معمولاً با یک مرتبه شارژ بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ کیلومتر را طی می کنند، پیشرفت قابل توجهی به حساب می آید.
شارژر این خودرو در هر یک دقیقه انرژی لازم برای پیمودن ۳۲ کیلومتر را در باتری های خودروی مذکور ذخیره می کند. این موفقیت ناشی از استفاده از تکنولوژی جدید ۹۰۰ وی و هم شارژر سریع دی سی است. ازاین رو این خودرو با ۲۶ دقیقه شارژ باتری می تواند بیشتر از ۸۳۰ کیلومتر را طی نماید. در صورت استفاده از شارژر ای سی سرعت شارژ لوسید ایر به ۱۳۰ کیلومتر در ازای هر ساعت شارژ می رسد.
این شرکت برای تولید این خودرو و هم تأسیس ایستگاه های شارژ آن در حال مذاکره با شرکت هایی همچون فولکس واگن، الکتریفای و غیره است و می خواهد زمینه استفاده از ایستگاه های شارژ خودرو های برقی الکتریفای را در سرتاسر آمریکا فراهم آورد. این شرکت می خواهد ۲۰۰۰ ایستگاه شارژ ۳۵۰ کیلووات ساعتی در ایالات متحده تأسیس کند.

زمان: 21:13:32
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 1372
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل