افزایش ترافیك ورودی اپراتورهای همراه

به گزارش بی بدیل پرداز مجموع مكالمات ورودی اپراتورهای تلفن همراه از سمت سایر اپراتورها، تا آخر سه ماهه نخست سال جاری به بیشتر از هشت میلیارد و ۵۰۲ میلیون دقیقه می رسد كه در مقایسه با سه ماهه گذشته،  افزایشی بیشتر از ۲۶۳ میلیون دقیقه داشته است.
افزایش ترافیك ورودی اپراتورهای همراه
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، با وجود شبکه های اجتماعی که امروزه بخش اعظمی از ارتباطات افراد به واسطه آنها انجام می شود، همچنان خیلی از مکالمات مردم از راه تلفن های همراه صورت می گیرد. مطابق آمار منتشرشده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، هر یک از اپراتورها در سه ماهه ابتدایی سال ۱۳۹۹، مکالمات ورودی و خروجی متفاوتی داشتند. مجموع ترافیک ورودی اپراتورها از سمت اپراتورهای دیگر، به هشت میلیارد و ۵۰۲ میلیون و ۱۹۸ هزار و ۲۸ دقیقه می رسد.
اپراتور همراه اول در مجموع بیشتر از چهار میلیارد و ۴۶۸ میلیون و ۵۷۴ هزار دقیقه مکالمه خروجی به سایر اپراتورهای همراه و بیشتر از سه میلیارد و ۷۰۹ میلیون و ۴۵۳ هزار دقیقه مکالمه ورودی از سایر اپراتورهای همراه داشته است. همینطور ترافیک درون شبکه این اپراتور، بیشتر از ۳۰ میلیارد و ۳۱۰ میلیون و ۲۴۱ هزار دقیقه بوده است. میزان مکالمات ورودی و خروجی اپراتور همراه اول به تفکیک در جدول زیر آمده است.


اپراتور ایرانسل در مجموع بیشتر از سه میلیارد و ۶۵۹ میلیون و ۵۳۷ هزار دقیقه مکالمه خروجی به سایر اپراتورهای همراه و بیشتر از چهار میلیارد و ۳۶۹ میلیون و ۲۴۱ هزار دقیقه مکالمه ورودی از سایر اپراتورهای همراه داشته است. همینطور ترافیک درون شبکه این اپراتور، بیشتر از ۱۱ میلیارد و ۷۱۸ میلیون و ۶۸۹ هزار دقیقه بوده است. میزان مکالمات ورودی و خروجی اپراتور ایرانسل به تفکیک در جدول زیر آمده است.


اپراتور رایتل در مجموع بیشتر از ۳۲۲ میلیون و ۷۹۸ هزار دقیقه مکالمه خروجی به سایر اپراتورهای همراه و بیشتر از ۴۲۳ میلیون و ۵۰۲ هزار دقیقه مکالمه ورودی از سایر اپراتورهای همراه داشته است. همینطور ترافیک درون شبکه این اپراتور، بیشتر از ۳۹۲ میلیون و ۹۷۵ هزار دقیقه بوده است. میزان مکالمات ورودی و خروجی اپراتور همراه اول به تفکیک در جدول زیر آمده است.

زمان: 14:07:44
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 1748
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل