فراخوان راهكارهای فناورانه برای مدیریت آثار كرونا در حوزه آب

از سوی معاونت علمی منتشر شد؛
بی بدیل پرداز: ستاد توسعه فناوری های آب، خشكسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی فراخوان ارائه راهكارهای فناورانه برای مدیریت آثار مخرب شیوع ویروس كرونا در حوزه آب را منتشر نمود.
فراخوان راهكارهای فناورانه برای مدیریت آثار كرونا در حوزه آب

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه فناوری های آب، خشكسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فراخوان پشتیبانی از طرح های فناورانه در رابطه با این حوزه در زمان شیوع ویروس كرونا و بحران ها مشابه را منتشر نمود. بر طبق این فراخوان از تمام شركت های دانش بنیان، استارت اپ ها، ایده پردازان و فناوران كشور دعوت به همكاری شده است تا طرح های فناورانه خود در محورهای مد نظر را برای ستاد ارسال نمایند.
مدیریت بهینه مصرف آب در شرایط شیوع بیماری ها و بحران های مشابه و راهكارهای مدیریت و مقابله با نتایج محیط زیستی اقدامات مقابله با بحران كرونا همچون نفوذ آلاینده هایی مانند مواد ضدعفونی و شوینده در منابع آب و خاك كشور محورهای مدنظر در این فراخوان است. پس فعالان زیست بوم فناوری و نوآوری حوزه آب كه در هر یك از این محورهای طرحی دارند می توانند نسبت به ارسال آن برای ستاد اقدام نمایند.


منبع:

زمان: 14:29:29
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 2425
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل