پرفروش ترین گوشیهای هوشمند در اروپا

بی بدیل پرداز: اخیرا كارشناسان لیستی از پرفروش ترین گوشیهای هوشمند بازار اروپا در سال 2019 میلادی منتش كرده اند كه نشان دهنده سلطه گوشیهای سری A سامسونگ است.
پرفروش ترین گوشیهای هوشمند در اروپا
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، كشورهای اروپایی كه بدون شك از بزرگترین و مهم ترین بازارهای فروش محصولات مختلف همچون گوشیهای هوشمند به شمار می روند، همواره برای خیلی از كارشناسان و مفسرین از اهمیت خاص و بسزایی برخوردارند؛ به شكلی كه هرساله آمار و ارقام مربوط به بازار فروش موبایل در این قاره سبز جمع آوری و تحلیل شده و در اختیار شركت های تولیدكننده، توسعه دهنده وفعال در حوزه ی تكنولوژی قرار داده می شود تا برمبنای آنها به توسعه و تكمیل نرم افزارهای مربوطه و محصولات آتی خود بپردازند.
حالا برمبنای تازه ترین گزارشی كه در وب سایت standard آمده است، كارشناسان و مفسرین فعال در موسسه تحقیقاتی كانتار، لیستی از محبوب ترین و پرفروش ترین گوشیهای هوشمند را در كشورهای اروپایی در سال ۲۰۱۹ میلادی تهیه و منتشر نموده اند كه در زیر به مروری بر ۱۰ گوشی برتر و نخست این لیست می پردازیم.
با نگاه مختصری به لیست زیر می توان دریافت كه شركت كره ای سامسونگ به خوبی موفق شده است بازار كشورهای اروپایی را تحت تسلط خود دربیاورد و نظر خیل عظیمی از مشتریان و كاربران اروپایی را به سمت و سوی خود جلب نماید. همین طور این شركت با توسعه، تولید و عرضه گوشیهای باكیفیت و مقرون به صرفه سری A جدید توانست سهم خودرا در بازار به طرز قابل توجهی افزایش دهد و بدین ترتیب گوی رقابت را از سایر رقبای خود همچون شیائومی و هواوی برباید كه همواره اهتمام دارند با ارائه گوشیهای ارزان قیمت و میان رده، سهم فروش خودرا بالا ببرند.
می توان بطور كلی گفت شهروندان و كاربران اروپایی با عرضه گوشیهای سری Aسامسونگ، تمایل و علاقه زیادی به خریداری و استفاده از این برند كره ای پیدا كرده اند و در نتیجه، سامسونگ تبدیل به محبوب ترین برند گوشی هوشمند در بازار اروپا شده است.
این لیست به ترتیب پرفروش ترین گوشیهای هوشمند را در بین كاربران اروپایی در سال ۲۰۱۹ میلادی نشان می دهد:
۱. سامسونگ گلكسی A۵۰


۲. سامسونگ گلكسی A۴۰


۳. سامسونگ گلكسی A۲۰e


۴. ردمی نوت ۷


۵. اپل آیفون ایكس آر


۶. سامسونگ گلكسی A۱۰


۷. سامسونگ گلكسی S۱۰


۸. اپل آیفون ۸


۹. سامسونگ گلكسی A۷۰


۱۰. سامسونگ گلكسی S۱۰+


با نگاهی اجمالی به این لیست، می توان نتیجه گیری كرد كه كاربران دیگر تمایل چندانی به خریداری و استفاده از گوشیهای پرچمدار گران قیمت ندارند؛ چونكه بیشتر گوشیهای پرفروش و محبوب در بیشتر بازارهای جهانی به گوشیهای میان رده، باكیفیت و مقرون به صرفه تعلق گرفته است.
منبع:

زمان: 12:49:55
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4133
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل