عملكرد دوربین پاپ آپ در گوشیهای هوآویY9 Prime 2019 و Y9s چگونه است

به گزارش بی بدیل پرداز دو گوشی هوشمند جدیدهوآوی یعنی مدلهای Huawei Y9 Prime 2019 و Huawei Y9s را می توان حاصل نگاه مدرن این شركت به گوشیهای هوشمند دانست. افزون بر تمام خصوصیت های این دو محصول، دوربین «پاپ آپ» و حذف ناچ به روشی كاملاً مهندسی شده صورت گرفته است.
عملكرد دوربین پاپ آپ در گوشیهای هوآویY9 Prime 2019 و Y9s چگونه است

دوربین سلفی در خیلی از گوشیهای هوشمند، به شیوه های مرسوم نصب می شود؛ همچون بالای بدنه یا به صورت ناچ كه در هر حال بخشی از صفحه نمایش به دوربین سلفی اختصاص پیدا می كند. هوآویبرای رسیدن به رویای صفحه نمایش بی حاشیه دست به كار شده و از دوربین سلفی پاپ آپبرای رسیدن به این هدف بهره برده است.

غیر از دوربین های پشتی این گوشیها كه با كمك هوش مصنوعی عملكرد بهتری عرضه می كنند، هر دو مدلHuawei Y9 Prime 2019 و Huawei Y9s از دوربین پاپ آپ (Pop Up) بهره می برند كه تجربه جدیدی را به كاربران عرضه می كند.
حذف حاشیه مربوط به دوربین سلفی و ناچ از سری گوشیهای جدید هوآوی، باعث بهبود طراحی آنها شده. در واقع تمام فضای گوشی به نمایشگر آن اختصاص یافته و فریم باریك، تجربه ای متفاوت از یك گوشی هوشمند را در اختیار كاربر قرار خواهد داد.
دوربین پاپ آپ در این گوشیهای جدید، با دقت بسیار بالایی طراحی شده؛ این دوربین تنها در عرض 1 ثانیه از جای خود بیرون می آید و آماده استفاده می شود. در صورت عدم استفاده، به همان سرعتی كه از جایگاه خود بیرون آمده است، به جایگاه خود برمی گردد.
ویژگی دیگر این دوربین، تحمل وزن بسیار بالا به علت طراحی منحصر به فرد آن است. زبانه دوربین پاپ آپ در این گوشی تحمل وزن 15 كیلوگرم را دارد. از نظر طول عمر باز و بسته شدن آن، هوآوی تست های مقاومت ویژه ای را روی این دوربین انجام داده است. دوربین پاپ آپ در گوشیهای یاد شده، می توانند بیشتر از 100 هزار بار باز و بستهشوند كه این رقم، طول عمر بسیار بالایی برای یك دوربین مكانیكی پاپ آپ بشمار می رود.


این دوربین در محیط هایی با شرایط سخت تست شده و آزمون های متفاوتی را در دماهای گوناگون از سر گذرانده. دوربین پاپ آپ در گوشیهای Huawei Y9 Prime 2019 و Huawei Y9sدر دمای منفی 20 تا مثبت 60 درجه سانتی گراد مورد بررسی های مختلف قرار گرفته و عملكرد آن كاملاً تضمین شده است. حسگر 16 مگاپیكسلی تعبیه شده در دوربین پاپ آپ آنها، قادر به تقسیم صفحه به 8 قسمت مساوی است؛ سپس با استفاده از هوش مصنوعی، روتوش را تنظیم كرده و بهترین تصاویر ممكن را عرضه خواهد نمود. بهره گیری از هوش مصنوعی سبب می شود حتی در شرایط نوری نامناسب هم بتوان بهترین كیفیت ممكن را از این دوربین دریافت كرد.

زمان: 12:53:03
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4179
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: تجربه , دوربین , شركت , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل