تقدیر وزیر ارتباطات از همراه اول برای خدمت رسانی مطلوب اربعین

بی بدیل پرداز: وزیر ارتباطات از همراه اول بابت توسعه زیرساخت های ارتباطی و برقراری ارتباط ایمن و پایدار جهت خدمات رسانی مطلوب به زوار اربعین قدردانی نمود.
تقدیر وزیر ارتباطات از همراه اول برای خدمت رسانی مطلوب اربعین

به گزارش اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سیار ایران، در مراسم تقدیر از خادمان اربعین كه با حضور محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و تعدادی از مدیران این وزارت و اپراتورهای خدمات ارتباطی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، از اقدامات مدیرعامل همراه اول و سه مدیر دست اندركار در كمیته اربعین این اپراتور تقدیر گردید.
همراه اول ضمن كاهش تعرفه تماس رومینگ بین الملل شامل «مكالمه»، «پیامك» و «اینترنت همراه» برای مشتركان خود در عراق كه در روزهای اربعین حضور داشتند، در خدمتی دیگر به مشتركانی كه در بازه زمانی۱۶ تا ۳۰ مهر به كشور عراق مسافرت كرده بودند، بسته های دو روزه اینترنت همراه ۲۰ مگابایتی هدیه داده بود.
همچنین جهت ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتركان همراه اولی، چهار بسته اینترنت مقرون به صرفه نیز تدارك دیده شد كه این بسته های متنوع یك روزه و هفت روزه با حجم ۱۰۰ مگابایت تا یك گیگابایت در روزهای اربعین ارائه می شد.
در كنار تمامی این سرویس های ویژه برای زوار ایام اربعین، اپراتور اول ظرفیت شبكه نسل دو، سه و چهار خودرا برای مكالمه و اینترنت، در پایانه های مرزی افزایش و ظرفیت سایت های BTS خودرا نسبت به اربعین سال قبل (۱۳۹۷) ارتقا داد كه سرویس وای فای رایگان نیز بر طبق این ظرفیت ارتقا یافته، ارائه شد.
ارائه سرویس رایگان «اعلام وضعیت»، بدون نیاز به اینترنت بوسیله شماره گیری «ستاره ۷۲۷۲ مربع» همچون دیگر خدمات جذاب از منظر مشتركان بود كه امسال برای اولین بار در اختیار زوار قرار گرفت تا بتوانند وضعیت خودرا در سیستم ثبت كرده و دیگر زوار و آشنایان بتوانند از وضعیت شان در هر لحظه باخبر شوند.
لازم به ذكر است به مناسبت برگزاری این رویداد بزرگ، اپلیكیشن مناسبتی «همراهی» جهت خدمت رسانی بهتر و تسهیل ارتباطات زوار طراحی شد؛ امكان اعلام و استعلام وضعیت سایر زائران(بدون نیاز به اینترنت)، سامانه نذر قدم(با ارسال پیامك رایگان)، مترجم همراه(فارسی به عربی و عربی به فارسی)، مشخصات كامل موكب ها و مسیریابی بر روی نقشه(بدون نیاز به اینترنت)، ارائه انواع مختلف محتوای آموزشی، فرهنگی و... در چارچوب ویدئو، نوا، كتاب الكترونیك، اپلیكیشن و... (با اینترنت رایگان)، برگزاری مسابقات ویژه این ایام الله اربعین حسینی (ع)، امكان به اشتراك گذاری عكس، ویدئو و خبر از خاصیت ها و امكانات این اپلیكیشن بود.
با اختتام ایام اربعین حسینی (ع) و بدنبال استقبال بی سابقه مشتركان همراه اول از خدمات رومینگ ارائه شده توسط این اپراتور، تمامی مصارف آزاد اینترنت رومینگ زوار در چارچوب بسته های رومینگ ویژه این ایام محاسبه و رقم مابه التفاوت به حساب آنان عودت داده شد.
در اربعین امسال بیشتر از ۲.۷ میلیون مشترك از خدمات رومینگ همراه اول بعنوان بزرگترین اپراتور ارتباطی ایران استفاده كردند كه این تعداد نسبت به سال قبل حدود ۶۰ درصد افزایش نشان میدهد.
براساس این گزارش، در متن تقدیرنامه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خطاب به مهدی اخوان بهابادی مدیر عامل شركت ارتباطات سیار ایران آمده است: «اربعین، آغاز باشكوه دفتر عشق است كه با آزادگی شروع شده و تا همیشه ادامه خواهد داشت و سفر اربعین، مشق عاشقی انسان های وارسته ای است كه با حضور میلیونی و حماسی خود در اجتماع عظیم و معنوی، ارادت و دلدادگی خودرا به خاندان دوده (ع) خصوصاً سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) ابراز می كنند.
اهتمام و كوشش مسؤولانه مجموعه دست اندركاران خانواده بزرگ ارتباطات برای توسعه زیرساخت های ارتباطی و برقراری ارتباط ایمن و پایدار در جهت خدمات رسانی مطلوب به زوار عزیز در روزهای اربعین قابل تحسین است.
به این وسیله از كوشش های باارزش شما و همكاران محترمتان، صمیمانه تقدیر و تشكر كرده و از درگاه ایزد منان، سلامتی و بهروزی برایتان خواستارم».
2121


منبع:

زمان: 20:31:23
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 3753
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل