تبلیغات انتخابات مجلس یازدهم

تبلیغات انتخاباتی در مرجع تبلیغات انتخاباتی مجلس ایران می تواند ضمن كاهش فراوان هزینه، و بدون آسیب برای محیط زیست، كیفیت به مراتب بالاتر و غیر قابل مقایسه را نسبت به تبلیغات كاغذی ارائه نماید.
تبلیغات انتخابات مجلس یازدهم
كاندیداهای محترم می توانند در سایت مجلس ایران دات كام، بیوگرافی و سوابق اجرایی و مدیریتی خویش را درج كرده تا مردم شریف ایران بتوانند در فضایی سالم و شفاف و بدون هدر رفت منابع ملی و بیت المال، با ایشان آشنا شوند. اخبار انتخابات مجلس شورای اسلامی ، معرفی كاندیداهای مجلس ، تبلیغات انتخابات مجلس در سایت مجلس ایران صورت می گیرد. بهترین راه برای معرفی كاندیدای مجلس به رای دهندگان ، با امكان تعامل نامزد انتخاباتی با مردم، وبسایت مجلس ایران دات کام است که به عنوان مرجع تبلیغات انتخاباتی مجلس یازدهم مطرح شده است.
برای نمونه، لطفا کاندیدای تربت جام، تایباد و باخرز را ملاحظه فرمایید.
 

راههای تبلیغات انتخابات مجلس

یکی از روشهای قدیمی تبلیغات انتخابات مجلس، توزیع تراکت تبلیغاتی است. اما با توجه به اینکه چاپ تراکت باعث هدر رفتن مقدار زیادی کاغذ می شود که در نتیجه قطع تعداد زیادی درخت و صدمه به محیط زیست حاصل شده، راهی به شدت هزینه بر و مضر برای محیط زیست می باشد. راهکار تبلیغات انتخاباتی پیشنهادی به روز و بدون هزینه هنگفت، تبلیغات انتخابات در مرجع تبلیغات انتخاباتی مجلس ایران است که می تواند ضمن کاهش فراوان هزینه، و بدون آسیب برای محیط زیست، کیفیت به مراتب بالاتر و غیر قابل مقایسه را نسبت به تبلیغات کاغذی ارائه نمود. 
 

روش های موفقیت در انتخابات مجلس

در این قسمت به معرفی راههای موفقیت در انتخابات می پردازیم. صد البته منظور از این عنوان، راههای موفقیت در انتخابات مجلس از راههای صحیح و اخلاقی است. 
1- اولین گام در موفقیت در انتخابات مجلس، شناخت کامل حوزه انتخابیه است. این شناخت می تواند با لیست نمودن خصوصیات خاص، مشکلات، پتانسیل ها، تهدیدها و فرصتهای حوزه انتخابیه شروع شود. 
2- گام بعدی موفقیت در انتخابات مجلس، ارائه برنامه دقیق و مدون به ازای هر مشکل و تهدید استخراج شده در مرحله قبل، با کمک فرصتها و پتانسیل هایی که در مرحله اول برای حوزه متصور شده اید می باشد. این برنامه می تواند به صورت تیتر وار خلاصه شود و به این تیترها در تبلیغات انتخاباتی، سخنرانی ها و در قسمت برنامه های سایت مجلس ایران و همچنین در شبکه ها پرداخته شود.
3- از دیگر راه های موفقیت در انتخابات مجلس، می توان به هماهنگی با مساجد برای ارائه زمان سخنرانی اشاره کرد. با توجه به اینکه مساجد اجتماعات محلی بسیار مستعد برای مشارکتهای مردمی هستند، می توان روی آنها حساب ویژه ای باز کرد.
4- تمرکز بر روی اینترنت برای تعامل با مردم حوزه انتخابیه می تواند یکی از بهترین راههای موفقیت در انتخابات مجلس باشد. امروزه با توجه به گسترش فراوان و ضریب نفوذ بالای اینترنت و تلفن همراه در بین مردم، راهکارهای تبلیغات انتخاباتی تغییرات قابل توجهی داشته است. در قدیم تنها راه تعامل مکتوب بین کاندیدا و مردم حوزه انتخابیه، تراکت تبلیغاتی (از جانب کاندیدا) و نامه نگاری (از جانب مردم حوزه) بود. اما امروزه کاندیدای مجلس می تواند به سادگی یک صفحه در مرجع تبلیغات اینترنتی ایجاد کند و ضمن معرفی خود اعم از ارائه زندگینامه، سوابق تحصیلی، سوابق شغلی، برنامه های خویش را نیز برای پس از انتخاب شدن به عنوان نماینده مجلس نوشته، و مردم حوزه ضمن ارسال مطالب و مشکلات خود و سوالات خویش در مورد برنامه های کاندیدا، با دیدی باز و در محیطی شفاف به انتخاب بپردازند. 
زمان: 23:14:48
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4117
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل