بهترین دستگاه كپی دیجیتال برای كسب و كار های كوچك و بزرگ

بی بدیل پرداز: دستگاه فتوكپی یكی از وسایل ضروری در خیلی از كسب وكارهای كوچك و بزرگ است و خیلی از فعالیت ها خصوصا كارهای اداری، به آن وابسته است.
بهترین دستگاه كپی دیجیتال برای كسب و كار های كوچك و بزرگ


انواع دستگاه كپی در شكل ها و اندازه های مختلف با قابلیت های متفاوت به فروش می رسند و كاربران حتی می توانند با خرید چاپگرهای چند كاره كه قابلیت های چاپ و اسكن را هم در خود دارند، هزینه ها را تا حد زیادی كاهش دهند. در همین حال، عملكرد چاپگرهای چند كاره از نظر كیفیت، ارزش خرید و امكانات فنی حالا بسیار بهتر از گذشته شده است.
بسته به اینكه هدف اصلی شما از خرید دستگاه كپی چیست، گزینه های بسیاری پیش روی شما قرار دارد. قبل از معرفی بهترین دستگاه ها و اینكه از كجا باید یك دستگاه فتوكپی باكیفیت را خریداری كرد، بهتر است سوالات زیر را با خود مرور كنید.
نكاتی كه باید هنگام خرید دستگاه فتوكپی در نظر گرفت:
1.آیا دستگاه فتوكپی مد نظر شما می تواند پاسخگوی نیازتان باشد؟
دستگاه های فتوكپی در چارچوب یك چاپگر چند كاره در اندازه و شكل های مختلف عرضه می شوند. خیلی از آنها نیز برای خانه ها طراحی شده اند. هنگام خرید، به دقت به ظرفیت های دستگاه مورد نظر و اینكه آیا می تواند پاسخگوی نیاز شما در محیط كار باشد یا نه، توجه كنید. شاید شما نیاز به چاپ رنگی داشته باشید پس باید یك دستگاه كپی رنگی خریداری كنید.
2. كیفیت اسكن و پرینت چقدر اهمیت دارد؟
بسیاری از دستگاه های فتوكپی جدید از فناوری های چاپ پیشرفته كه قبل تر فقط در چاپگرهای رده بالا استفاده می شد، بهره می برند. اگر ممكن بود، قبل از خرید، نمونه های چاپ شده یا اسكن شده توسط دستگاه مورد نظر را بررسی كنید. در همین خصوص فروشگاه دیجیلا امكان ارسال نمونه بوسیله پست را فراهم نموده اند.
3. آیا به قابلیت فكس نیاز دارید؟
بر خلاف تصور خیلی از افراد، فكس یك فناوری مرده نیست و هم چنان خیلی از كسب وكارهای بزرگ از آن استفاده می نمایند. امروزه این توانایی بیشتر بوسیله شبكه ابری یا شماره گیری مستقیم با یك دستگاه فكس دیگر انجام می شود. اگر به این توانایی نیاز دارید، حتما چاپگر چند كاره ای را بخرید كه از آن پشتیبانی كند.
4. آیا كمپانی شما باید اطلاعات حساس را مدیریت كند؟
دسترسی به خاصیت های یك دستگاه كپی باید به وسیله شماره های PIN یا كلمات عبور كنترل شود. بعلاوه، برای اطمینان از امنیت داده ها مطمئن شوید كه چاپگر چندكاره شما فقط صفحاتی را كه تعیین می كنید، چاپ می كند. برای كاهش خطرات احتمالی نیز می توان پورت USB را غیر فعال كرد. هرچند، این مورد به میزان حساسیت اطلاعات و اهمیت كار شما بستگی دارد.
5. آیا كسب وكار شما به چاپ ریموت نیاز دارد؟
با ظهور پدیده ای به نام BYOD به مدلول «دستگاه خودرا بیاورید» و افزایش استفاده كاركنان از دستگاه های دیجیتالی شخصی در محیط كار، حالا چاپ بوسیله دستگاه های موبایل یكی از رویكردهای سریع و كارآمد شمرده می شود. در صورتیكه بخواهید چاپ صفحات را با تلفن همراه خود انجام دهید، مطمئن شوید كه اپلیكیشن های مورد استفاده توسط دستگاه كپی، ایمنی كامل را هنگام اتصال به گوشی هوشمند شما دارند. خرید یك پرینتر چند كاره مناسب می تواند هزینه های كسب وكارها را تا حد زیادی كم كند.
از آنجایی كه هركدام از دستگاه های كپی دیجیتالی با امكانات مختلفی به فروش می رسند، اساسا ارزیابی نیازهای كسب وكار و خرید دستگاهی كه مناسب فعالیت شما باشد، اهمیت بسیاری دارد.
مهم ترین قابلیت های دستگاه فتوكپی
پیش از خرید حتما باید باید به قابلیت ها و مشخصه های دستگاه فتوكپی توجه كرد. اینكه دستگاه شما از چاپ رنگی هم پشتیبانی می كند یا نه، اندازه كاغذ یا حتی وزن دستگاه اهمیت بسیاری دارند. موارد زیر بعضی از مهم ترین فاكتورها هستند: سرعت چاپ: برمبنای تعداد چاپ در دقیقه محاسبه می شود و می تواند تاثیر زیادی روی عملكرد كاركنان و بخش های مختلف داشته باشد. اندازه كاغذ: برخی دستگاه ها حداكثر از سایز A4 پشتیبانی می كنند؛ اگر می خواهید محتوای خودرا روی كاغذی با اندازه بزرگتر چاپ كنید، حتما این فاكتور را در نظر بگیرید. ظرفیت كاغذ: این فاكتور زمانی مهمست كه كسب وكاری بزرگ تر داشته باشید و بخواهید تعداد زیادی صفحه را پشت سر هم چاپ كنید. وزن دستگاه: وزن بالا به مدلول سخت تر شدن جابجایی است. این مساله در شركت های كوچك كه ممكنست چاپگر را جابجا كنند، می تواند اهمیت زیادی داشته باشد.
هزینه های جانبی یك دستگاه كپی دیجیتال
همانند هر وسیله دیجیتال دیگر، دستگاه های كپی نیز مواد و لوازم مصرفی مختلفی دارند كه باید قبل از خرید به آنها توجه داشت. این هزینه ها شامل تونر یا جوهر، كاغذ، درام، كیت فیوزر / انتقال و همین طور هزینه های خدمات بعد از فروش می شود. از آنجایی كه احیانا شما می خواهید فقط یك دستگاه فتوكپی را در اختیار گروهی از كارمندان خود قرار دهید، از كار افتادگی آن هزینه های زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت.
نظارت مداوم بر عملكرد دستگاه یا كمك گرفتن از سامانه های مدیریتی برای تحلیل عملكرد چاپگر و مشاهده گزارش های دقیق می تواند كارها را تا حد زیادی ساده كند؛ خصوصا در كسب وكارهای بزرگتر كه چرخه زندگی پرینتر اهمیت زیادی دارد. بعلاوه، تهیه چاپگرهای اشتراكی با پرداخت هزینه ای مشخص نیز روشی دیگر برای خرید یك دستگاه فتوكپی حرفه ای است.
در ادامه از شما دعوت می نماییم برای كسب اطلاعات بیشتر درباره خاصیت های بهترین دستگاه كپی و همین طور خرید اینترنتی انواع ماشین های اداری به فروشگاه اینترنتی دیجیلا https: //digila.store بازگشت كنید.

فروشگاه اینترنتی دیجیلا ارائه دهنده انواع ماشین های اداری، دستگاه های كپی و پرینتر و همین طور تجهیزات نورپردازی با بهترین قیمت و خدمات بعد از فروش است.
2121


منبع:

زمان: 15:23:46
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 3847
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل