ایجاد ۶۸ هزار شغل در طرح نوآفرین

وزیر ارتباطات در الكامپ ۲۵ اعلام كرد
به گزارش بی بدیل پرداز وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: از راه برنامه اشتغال و طرح نوآفرین تا سال آینده ۶۸ هزار شغل ایجاد می شود تا رویای تحقق ایران هوشمند به واقعیت تبدیل گردد.
ایجاد ۶۸ هزار شغل در طرح نوآفرین
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا محمدجواد آذری جهرمی امروز(۲۷ تیر) در مراسم افتتاحیه الكامپ ۲۵، با اشاره به حضور نمایندگان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات از كشورهای چین، آذربایجان، عراق، ارمنستان، روسیه، تركیه، قطر و افغانستان اظهار نمود: انقلاب صنعتی چهارم معادلات را در جهان ما تغییر داده است.
وی اضافه كرد: براین اساس سطح زندگی های فردی و اجتماعی ارتقا یافته است؛ بگونه ای كه امروز مردم خیلی از كارهای روزمره خویش را با یك كلیك انجام می دهند.
آذری جهرمی با اشاره به اینكه تحول دیجیتال نگرش مدیران به صنایع را تغییر داده و همه به دنبال بهره وری هستند، اظهار داشت: همین مبحث سبب شده اقتصاد دیجیتال در آینده نزدیك تبدیل به آینده برتر شود. جمهوری اسلامی ایران هم همگام با آخرین پیشرفت های بین المللی به دنبال شكوفایی اقتصاد دیجیتال در كشور است و علیرغم تحریم های یك جانبه آمریكا كه به دنبال ضربه زدن به ایران است، جوانان ما توانستند ناممكن را به ممكن تبدیل كنند تا ایده ایران هوشمند با جدیت دنبال شود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به الكامپ بعنوان نمایشگاه تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بیان كرد: نمایشگاه ۲۵ با خصوصیت های منحصر به فردی برگزار می گردد. شعار آینده بهتر هدف اصلی كسب وكارهاست و آنها به دنبال بهبود زندگی همه اقشار جامعه برای ساخت آینده بهتر هستند.
آذری جهرمی افزود: خصوصیت پرارزش دیگر، حضور گسترده استارت آپ ها در مقایسه با سال های قبل در چارچوب الكام استارز است. این اسم به درستی برای استارت آپ ها انتخاب شده چونكه آنها در ایران همچون ستاره خواهند درخشید. بازدید شركت های خارجی و هیات های عالی رتبه با رویكرد تقویت اقتصاد دیجیتال هم از دیگر خصوصیت های نمایشگاه است.
وی با اشاره به ایجاد ۶۸ هزار شغل در چارچوب برنامه اشتغال و نوآفرین، اظهار نمود: زیست بوم فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران توانمند است. با وجود چنین انگیزه و امیدی در جوانان، آینده از هر زمان روشن تر خواهد بود و آن ایران هوشمند است.زمان: 11:26:14
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4372
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل