پرونده نجفی مثل سایر پرونده ها رسیدگی می شود، فضای مجازی درست مدیریت نمی گردد

دادستان كل كشور:
به گزارش بی بدیل پرداز دادستان كل كشور اظهار داشت: متأسفانه فضای مجازی در كشور مدیریت درست نمی گردد و از این فضا صدمه بسیاری را شاهد می باشیم.
پرونده نجفی مثل سایر پرونده ها رسیدگی می شود، فضای مجازی درست مدیریت نمی گردد
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، حجت الاسلام محمدجعفر منتظری در حاشیه تودیع و معارفه دادستان زنجان، در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینكه از كسانی كه به معارف دینی معتقد هستند، انتظار داریم هم در زبان به صورت ملایم و هم با عمل با هر منكری مبارزه كنند، اظهار نمود: دستگاه های اجرایی، نظارتی و قضائی موظف می باشند در قالب مقررات در مقابل منكرات در جامعه بایستند. به لحاظ قانونی برخی از منكرات در جامعه جرم است و اگر كسی آنرا انجام دهد مأموران نیروی انتظامی وظیفه دارند در جرم مشهود و علنی برخورد كنند.

دادستان كل كشور با اشاره به اینكه دستگاه های ذی ربط موظف می باشند با جرایم علنی برخورد كنند، خاطرنشان كرد: منتهی مجازات این افراد در دستگاه قضائی و مطابق با قانون خواهد بود. البته از افراد انتظار داریم خودشان مراعات كرده و مرزها را رعایت نمایند تا دستگاه انتظامی و قضائی مكلف به برخورد قانونی نشوند. همینطور خود مردم فضایی به وجود آورند تا افرادی كه هنجارشكن هستند این كار را نكنند. اگر هنجارشكنان بخواهند مرزها را رعایت نكنند دستگاه قضائی وارد عمل شده و مأموران انتظامی مكلف به اجرای قانون هستند.
وی به برخورد قانونی به متخلفان فضای مجازی هم اشاره نمود و اضافه كرد: متأسفانه فضای مجازی در كشور مدیریت درست نمی گردد و از این فضا صدمه بسیاری را شاهد می باشیم. البته در تهران دادسرای ویژه ای دایر بوده و همینطور در شهرها هم همین گونه است و اگر كسانی در این فضا بخواهند به شرف و امنیت مردم تعدی كنند دستگاه قضائی موظف به برخورد است.
وی افزود: البته یك سری افراد در خارج از كشور و از راه فضای مجازی مبادرت به اعمال مجرمانه می كنند كه در برخورد با آن مسئولان مرتبط باید كاری كنند تا كسی به آبرو و شرف مردم تعدی نكند.
منتظری همینطور به پرونده در رابطه با شهردار سابق تهران اشاره نمود و اضافه كرد: پرونده قتل میترا استاد مثل سایر پرونده ها رسیدگی شده و از نظر ما فرقی ندارد و مراحل قانونی طی شده و این حق شكات است كه اگر قصاص بخواهند اجرا شده و یا تبدیل به دیه شود.
زمان: 13:16:48
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4562
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: دستگاه , سئو , فضای مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل