ساعت های هوشمند اپل از شیائومی جلو زدند

به گزارش بی بدیل پرداز اپل با عرضه نسل سوم ساعت های هوشمند خود، باری دیگر رتبه نخست بازار گجت های پوشیدنی را از آن خود نمود.
ساعت های هوشمند اپل از شیائومی جلو زدند

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، نقل از وب سایت تك كرانچ، غول تكنولوژی اپل بعد از آنكه نسل سوم ساعت های هوشمند خود یعنی اپل واچ ۳ را معرفی و به بازار عرضه كرد، توانست مجددا رتبه نخست پر فروش ترین برند در زمینه گجت های پوشیدنی را از از آن خود كند و شیائومی را پشت سر بگذارد.
اپل واچ كه قادر است بدون نیاز به اتصال به اینترنت گوشی كار كند، تابحال موفق شده است در سه ماهه سوم سال جاری میلادی ۲۰۱۷، تعداد ۳. ۹ میلیون دستگاه را به فروش برساند و از این تعداد تنها ۸۰۰ هزار اپل واچ ۳ به فروش رسیده است كه این امر می تواند نوید دهنده آخر سال خوبی برای اپل باشد.
این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل میلادی كه ۲. ۸ میلیون دستگاه بود، موفقیت بزرگی برای اپل به حساب می آید. این اعداد و ارقام، سهم اپل از بازار گجت های پوشیدنی را ۲۳ درصد افزایش داده و سبب شده است كه از شیائومی با ۲۱ درصد سهم بازار گجت های پوشیدنی، پیشی بگیرد.
شركت چینی شیائومی در سه ماهه سوم سال جاری میلادی، برای اولین بار رتبه نخست پرفروش ترین گجت های پوشیدنی در جهان را به خود اختصاص داده بود.
آخرین باری كه اپل در زمینه فروش گجت های پوشیدنی نظیر ساعت هوشمند جایگاه نخست را كسب كرده بود، سه ماهه سوم سال ۲۰۱۵ میلادی بود و اكنون با گذشت دو سال، این شركت آمریكایی توانست باری دیگر جایگاه از دست رفته خویش را بازیابی كند.
سایر برندهایی كه در زمینه تولید گجت های پوشیدنی فعالیت می كنند، فیت بیت با تصاحب ۲۰ درصد از سهام بازار در سه ماهه سوم ۲۰۱۷، هواوی شش درصد و سامسونگ پنج درصد به ترتیب در رتبه های سوم، چهارم و پنجم جای گرفته اند. بر مبنای گزارش های انتشار یافته توسط شركت تحقیقاتی كانالیس، سایر نشان های متفرقه مجموعا ۲۵ درصد سهم این بازار را به خود اختصاص داده اند.
البته لازم به ذكر است كه معمولا سه ماهه سوم سال تحت تاثیر تخفیف های كریسمس، گجت های پوشیدنی كمترین میزان فروش را دارند اما با این وجود تولیدكنندگان برتر در این مدت میزان فروش نسبتا خوبی را از آن خود كرده اند.


 

زمان: 18:44:14
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4281
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل