آیفون و آی پد خودرا آپدیت كنید!

بی بدیل پرداز: اپل به روزرسانی جدید نسخه iOS ۱۲.۱.۳ را برای دستگاه های آیفون و آی پد منتشر نمود.
آیفون و آی پد خودرا آپدیت كنید!

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، شركت آمریكایی اپل با انتشار نسخه جدید به روزرسانی سیستم عامل آی اواس ( iOS ۱۲.۱.۳ ) اعلام نموده است كه كاربران قادر خواهند بود با دریافت و دانلود این نسخه جدید به روزرسانی شده از سیستم عامل گوشیهای آیفون و تبلت های آی پد، علاوه بر بهره مندی از برخی قابلیت های جدید و كاربردی، خیلی از باگ و لطمه پذیری های كشف شده در آنرا باز برطرف كنند.

از جمله مشكلات و باگ های نرم افزاری كه در نسخه قبلی این سیستم عامل وجود داشت و خیل عظیمی از كاربران گوشیهای آیفون و تبلت های آی پد را با مشكل مواجه كرده بود، می توان به موارد زیر اشاره كرد:

یكی از این باگ های نرم افزاری به اپلیكیشن پیش فرض iMesseges بود كه در نمایش جزئیات ( details ) پیام های دریافت و ارسال شده مشكل احداث می كرد و پیش نمایش پیام های كاربران را نشان نمی داد.

یكی دیگر از این مشكلات به آی پد پرو ۲۰۱۸ مربوط می شود كه در صورتیكه كاربران یك دستگاهی را برای پخش صدا به آن متصل كنند، موجب احداث نویز در صدا می شد.

در آخر لطمه پذیری و باگ دیگری كه در اپلیكیشن carplay وجود داشت و در آیفون های جدید همچون آیفون ایكس آر، آیفون ایكس اس و آیفون ایكس اس مكس خیلی از كاربران را با مشكل مواجه ساخته بود، قطعی اتصال این اپلیكیشن در گوشیهای مذكور بود.

حالا به قول اپل، انتشار این به روزرسانی و آپدیت جدید به كاربران این امكان را می دهد تا علاوه بر بهره مندی از خاصیت های جدید، باگ های نرم افزاری ذكر شده در بالا را باز برطرف كنند تا در استفاده از امكانات و قابلیت های مختلف موجود در دستگاه های خود به مشكل برخورد نكنند.

همچنین هم زمان با به روزرسانی سیستم عامل آی اواس، آپدیت های دیگری برای macOS، watch OS ۵.۱.۳، tv OS ۱۲.۱.۲ باز انتشار یافته است.
زمان: 13:53:22
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 3995
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , دستگاه , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل