تجهیز اپل واچ به نمایشگر همیشه روشن

بی بدیل پرداز: به نظر می آید كه اپل بخاطر درخواست خیل عظیمی از كاربرانش می خواهد به ساعت هوشمند اپل واچ، قابلیت نمایشگر همیشه روشن بیفزاید.
تجهیز اپل واچ به نمایشگر همیشه روشن
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت gsmarena، به تازگی گزارش هایی در خصوص به ثبت رسیدن یك پتنت جدید از جانب اپل انتشار یافته كه نشان داده است این شركت آمریكایی احیانا و در آینده نزدیك خصوصیت نمایشگر همیشه روشن را به ساعت های هوشمند خود، اضافه خواهد نمود.

با اینكه نمایش ساعت برروی ساعت های هوشمند هیچ گاه كار دشوار و دور از ذهنی نبوده است و كاربر موردنظر تنها با چرخش مچ دست می تواند صفحه ساعت هوشمندش را روشن و تاریخ و ساعت را مشاهده كند، اما با این وجود درخواست های خیلی از سوی كاربران در فضای مجازی از اپل انتشار یافته بود تا قابلیت نمایشگر همیشه روشن را به آن بیفزاید تا كاربران بدون نیاز به چرخش دست هم بتوانند صفحه آن را ببینند.

حال به نظر می آید كه اپل در پاسخ به این حجم زیاد از درخواست های كاربران، پتنت و حق امتیاز جدیدی را تحت عنوان always On display به ثبت رسانیده است كه البته به عقیده كارشناسان فعال در حوزه فناوری، نیازمند نمایشگرهای اولد (OLED) هستند.

البته قابلیت مذكور به منظور پیاده سازی در ساعت های هوشمند نیازمند طراحی های دقیق و فناوری های جدیدی است تا بتواند بر مشكلات احتمالی و ممكن غلبه كرده و تجربه آسان و لذت بخشی را برای كاربران به ارمغان بیاورد.

بنابراین با عنایت به آنكه مقرر است اپل در رویدادی از محصولات جدید خود اعم از آیفون های مدل ۲۰۱۸ و همینطور نسل جدید اپل واچ رونمایی كند، انتظار می رود از این قابلیت هم نام برده و آن را برای جلب نظر خیلی از علاقمندان به تكنولوژی معرفی و اعلام نماید.
زمان: 13:34:38
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4348
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل