كورتانای مایكروسافت در صدر دستیاران شخصی مجازی در بخش انترپرایز

بی بدیل پرداز: میزان استفاده از فناوری دستیار شخصی صوتی توسط كمپانی های بزرگ ظرف 12 ماه آینده سه برابر خواهد شد و این در شرایطی است كه این كمپانی ها از دستیار صوتی كورتانای مایكروسافت بیشتر از سایر دستیاران صوتی استفاده می نمایند.
كورتانای مایكروسافت در صدر دستیاران شخصی مجازی در بخش انترپرایز


به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از خبر آنلاین، بیش از 67 درصد از بیزینس های جهانی (بر اساس نظرسنجی Pindrop) اعلام نموده اند در 5 سال آینده از دستیاران صوتی هوشمند برای ارتباط با مشتری استفاده می نمایند. این رقم در میان كمپانی های آمریكایی 82 درصد اعلام شده است. هم اكنون رقم مذكور در سطح جهانی 28 درصد در بین كمپانی های بزرگ است.
بر اساس این آمار، 78 درصد از بیزینس ها اعلام نموده اند ظرف 2 سال آینده برای سیستم صوتی كورتانا هزینه خواهند كرد. این رقم برای گوگل اسیستانت هم 78 درصد است، درحالی كه 77 درصد هم اعلام نموده اند طرف 2 سال آینده برای دستیار صوتی آمازون (الكسا) هزینه خواهند كرد. این رقم برای آی بی ام 69 درصد، برای سیری اپل 68 درصد و برای بیكسبی سامسونگ 62 درصد است.
استفاده از دستیار شخصی مجازی در تعامل با مشتری نكته ای است كه منجر به افزایش رضایت بخشی شده و جزو برنامه های اغلب كمپانی های بزرگ است كه در سال های آینده به اجرا گذاشته می گردد. 88 درصد از این كمپانی ها می گویند استفاده از چنین سیستمی مزیت رقابتی خوبی را فراهم می سازد.


5656


زمان: 15:34:03
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4516
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل