درآمد ۱۲۰۰ میلیاردی طرح رجیستری برای كشور

آذری جهرمی اعلام كرد
بی بدیل پرداز: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: اجرای طرح رجیستری گوشیهای تلفن همراه با محاسبه نرخ دلار با ۴۰۰۰ تومان سالانه یك هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان درآمد زایی برای كشور به همراه دارد.
درآمد ۱۲۰۰ میلیاردی طرح رجیستری برای كشور
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، محمد جواد آذری جهرمی در جلسه شورای اداری شهرستان جوین كه در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار نمود: اجرای طرح رجیستری یكی از برنامه های وزارت ارتباطات است كه فاز آزمایشی و فنی آن به اتمام رسیده و وارد فاز اجرایی شده است.
وی با اشاره به ضرورت تقویت پیام رسان های داخلی، خاطرنشان كرد: مصوباتی كه شورای عالی فضای مجازی اعلام نموده، در سطح كشور اجرایی شده است.
آذری جهرمی با تاكید بر تقویت بخش دولت الكترونیك در كشور، خاطرنشان كرد: پشتیبانی از پیام رسان های داخلی با عنایت به تاكیدات اعضای شورای عالی فضای مورد توجه قرار دارد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینكه آمارها نشان داده است كه در حوزه شاخصه ها در چند سال اخیر رشد قابل توجهی داشته ایم عنوان كرد: امروز باید تلاش نماییم تا فضای امید در كشور تولید شود و نباید به سمت ناامیدی برویم.
وی با اشاره به اینكه امروز دشمن درصدد است تا وضعیت كشور را بد و مخدوش جلوه دهد، خاطرنشان كرد: در گذشته اجماع جهانی ضد ایران وجود داشت، اما با تدبیر مقام معظم رهبری، همت دولت و مجلس شورای اسلامی مذاكراتی در چارچوب قوانین بین المللی انجام شد و تمهیدات ویژه ای برای تعامل با دنیا و اعتمادسازی و شكستن اجماع جهانی در نظر گرفته شد.
آذری جهرمی عنوان كرد: با این تمهیدات ایران از ذیل منشور هفت ملل متحد خارج شد و قطع نامه های شورای امنیت ضد ملت ایران شكسته شد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات عنوان كرد: امروز فضای سخت ضد ملت ایران وجود ندارد و در عرصه بین المللی جمهوری اسلامی قدرت و اقتدار زیادی دارد.
وی یاد آورشد: ما در برجام می دانستیم كه دشمن به عهدهای خود وفا نمی كند اما باید این مذاكرات انجام می شد تا هم به دنیا اثبات حقانیت نماییم و هم در داخل افرادی كه بهانه حل مشكلات با گفتمان را داشتند، بهانه ای نداشته باشد.
آذری جهرمی با اشاره به اینكه امروز دشمن یك اجماع متشكل از چند كشور ضد انقلاب اسلامی بوجود آورده است، تصریح كرد: آنها به خیال خود تلاش دارند تا اقداماتی را ضد ملت ایران انجام دهند اما این ملت مستحكم تر از آن است كه با این اتفاقات بلرزد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: كشور خویش را برای خروج آمریكا از برجام آماده كرده و ما برای این زمان هم برنامه ریزی كرده ایم.
وی با اشاره به اینكه باید اختلافات را كنار بگذاریم و رویكرد پشتیبانی داشته باشیم، اظهار نمود: با اختلاف كشور دچار صدمه می گردد و خدشه دار شدن دولت به معنای خدشه دار شدن نظام و كشور است.
آذری جهرمی با اشاره به اینكه كشور در شرایط خوبی از جهت منابع مالی قرار دارد، اضافه كرد: عده ای با تحریف وضعیت كشور تلاش دارند شرایط را بد جلوه دهند در حالیكه اینگونه نیست، بطور قطع اقدامات این افراد كمتر از دشمنی های دشمن نخواهد بود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینكه امروز كشور در شرایط خوبی قرار دارد و با خروج آمریكا از برجام كشور بازهم به دوران قبل ار برجام باز نخواهد گشت، اظهار داشت: امروز با تمام كشورهای دنیا تعامل مثبتی داریم كشور شرایط سخت تری را گذرانده و ما بطور قطع در شرایط خروج از برجام هم باز در شرایط سختی قرار نخواهیم داشت.
زمان: 12:45:04
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4543
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل