سید محرومان، پشتیبان استوار زیست بوم علم و فناوری کشور بود

معاون علمی رییس جمهور در پیامی تاكید كرد؛
به گزارش بی بدیل پرداز، معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور آیت الله رییسی را حامی و پشتیبان استوار زیست بوم علم و فناوری کشور توصیف کرد.
سید محرومان، پشتیبان استوار زیست بوم علم و فناوری کشور بود

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی بمناسبت شهادت دکتر سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران و همراهان گرامی ایشان پیام تسلیتی صادر کرد.
در متن این پیام آمده است؛
«من الْمؤْمنین رجالٌ صدقوا ما عاهدوا اللّه علیْه فمنْهمْ منْ قضی نحْبه ومنْهمْ منْ ینْتظر وما بدّلوا تبْدیلًا
خبر تلخ شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، سید شهیدان خدمت و همراهان خدوم ایشان بعد از ساعت ها چشم انتظاری، دردی جانگاه و داغی عظیم بر دل های نگران و امیدوار مردم ایران نشاند.
رئیس جمهور مردمی، دلسوز و پرکار ایران اسلامی که در همه سنگرهای مسئولیت با تواضع و ساده زیستی، روحیه جهادی، عدالت خواهی و فسادستیزی، مخلصانه در صف اول خدمت به مردم ایستاده بود و یادآور بهشتی و رجایی و دیگر یاران شهیدش بود به پاداش عمری ایمان و مجاهدت و خدمت در شب میلاد باسعادت امام رئوف، شهد شیرین شهادت نوشید.
اینجانب با تسلیت شهادت جانگداز آیت الله رئیسی، سید محرومان و شهیدان خدمت و حامی و پشتیبان استوار زیست بوم علم و فناوری کشور، حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه مردمی تبریز، برادر ارجمندم دکتر حسین امیر عبداللهیان، وزیر خردمند و انقلابی امور خارجه، دکتر مالک رحمتی، استاندار متعهد و مردمی آذربایجان شرقی و دیگر همراهان رئیس جمهور در پرواز خدمت به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت بزرگ ایران، علو درجات و حشر با اولیا الله را برای آن خدمتگذاران شریف و صبر و سلامتی را برای خانواده های داغدار آنان مسالت دارم.
در این لحظات سخت و جانفرسا با ارواح طیبه سید شهیدان خدمت و یاران شهیدش پیمان می بندیم به تاسی از روحیه خستگی ناپذیر خادم بزرگ ملت، راه پر افتخار او را با گام هایی استوار ادامه دهیم تا کوچکترین خللی در روند خدمت و مدیریت مجاهدانه امور ایجاد نشود.»


منبع:

زمان: 08:32:12
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 265
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: سئو , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل