گجت هوشمند برای تعیین میزان قندخون

به گزارش بی بدیل پرداز شركت تكنولوژی فیت بیت به منظور توسعه استارتاپ تشخیص گلوكز در كاربران دیابتی، بالغ بر ۶ میلیون دلار سرمایه گزاری نموده است.
گجت هوشمند برای تعیین میزان قندخون

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت theverge، شركت فیت بیت كه در زمینه طراحی و تولید گجت های هوشمند همچون ساعت هوشمند فیت بیت فعالیت می كند، می خواهد به منظور تاسیس و توسعه یك استارتاپ فعال در زمینه تولید گجت هوشمندی كه میزان قند و گلوكز را در كاربران تشخیص می دهد، بیش از ۶ میلیون دلار سرمایه گذاری كند.

این استارتاپ تحت عنوان "سانو" زیرمجموعه ای از شركت فیت بیت خواهد بود كه گجت های هوشمند بسیار كاربردی و جذابی را برای كاربران بخصوص افراد دیابتی و مبتلا به بیماری قند، طراحی و تولید خواهد نمود.

این گجت هوشمند در جهت اهداف شركت فیت بیت برای افزایش میزان سلامت و بهداشت كاربران در جهان عمل خواهد نمود چراكه میزان قند یا گلوكز موجود در خون كاربران را اندازه گیری كرده و گزارش می دهد. این سنجش های خانگی به صورت قطع می تواند به افراد دیابتی و همینطور سایر افراد سالمی كه به رژیم غذایی خود اهمیت می دهند، كمك بسزایی كند.

خبرگزاری CNBC برای اولین بار خبر سرمایه گذاری فیت بیت برای چنین محصولی را اعلام نمود و سپس اطلاعات مختصری از استارتاپ "سانو" را عرضه داد.

استارتاپ "سانو" كه در سانفرانسیسكوی ایالات متحده آمریكا مستقر است، از سال ۲۰۱۱ تاسیس و بوجود آمد و از آن موقع تابحال درصدد طراحی و تولید محدود گجت هوشمندی بود كه می توانست میزان قند یا گلوكز خون را تنها با استفاده و پوشیدن آن محصول هوشمند همانند ساعت، اندازه گیری كرده و بسنجد.

این محصول هم اكنون در انتظار دریافت تاییدیه سازمان غذا و دارو و FDA آمریكاست تا بتواند با كمك و سرمایه گذاری شركت فیت بیت، به تولید انبوه و طراحی های پیشرفته تری از این گجت هوشمند اقدام نماید.

ساعت های هوشمند ساخت شركت فیت بیت همچون برترین و پرفروش ترین ساعت های هوشمند در سال ۲۰۱۷ شناخته شده است. این شركت با كمپانی های دیگری كه در عرصه تكنولوژی و تولید و طراحی گجت های هوشمند فعالیت می نمایند، همكاری كرده است. 

زمان: 17:28:40
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4463
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل