اختلال تلگرام جهانی است

پیام رسان تلگرام در بعضی از نواحی اروپا و خاورمیانه با اختلال روبرو شده است و کاربران قادر به اتصال به شبکه، ارسال و دریافت پیام نیستند.
اختلال تلگرام جهانی است
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، کاربران تلگرام امروز با اختلال در دسترسی به این پیام رسان مواجه گشتند. تلگرام در ساعت ۱۷ امروز چهارشنبه در حساب توییتری خود نوشت: بعضی از کاربران ما به خصوص در اروپا و خاورمیانه با مشکل ارتباطی رو به رو شده اند. ما در حال تلاش هستیم تا ارتباط این کاربران را باردیگر برقرار نماییم. لطفا صبور باشید و به علت این مشکل از کاربران عذر می خواهیم.
تلگرام همینطور بعد از این توییت، در تکمیل اعلام نمود: نیمی از کاربران ما که از مشکل ارتباطات متاثر شده بودند، حالا آنلاین هستند (بیشتر در نواحی اروپای شرقی و بعضی از نواحی خاورمیانه). در تلاشیم تا باقی کاربران را هم متصل نماییم.
به نقل از گجت، تلگرام آخرین سرویسی است که در یک هفته گذشته با اختلال روبرو شده و پیش از این، یوتیوب، جیمیل و سایر سرویسهای گوگل و نتفلیکس هم با اختلال روبرو شده بودند و این دومین بار در ماه دسامبر است که تلگرام مبتلا به اختلال شده است. هنوز مشخص نشده مشکل ارتباطی تلگرام به چه دلیل رخ داده، اما حدود هزار نفر از کاربران، در ۳۰ دقیقه اعتراض خویش را نسبت به این مورد اعلام نمودند.

منبع:

زمان: 15:33:02
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 1006
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل