دانشجویان برای ایجاد ارزش افزوده درس بخوانند

سورنا ستاری:
به گزارش بی بدیل پرداز معاون علمی و فناوری با اشاره به اینكه ۴۰ پارك علم و فناوری در كشور فعالیت می نمایند، اظهار داشت: دانشجویان باید برای ایجاد ارزش افزوده در كشور درس بخوانند.
دانشجویان برای ایجاد ارزش افزوده درس بخوانند

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از مهر، دکتر سورنا ستاری امروز در نهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس۲۰۲۰ که به صورت مجازی برگزار گردید با اشاره به اینکه اراده برگزاری نمایشگاه اینوتکس به صورت مجازی در پارک علم و فناوری وجود داشته است اظهار داشت: این نمایشگاه که به صورت مجازی برگزار شده قدم خوبی است و امیدواریم که در نمایشگاه اینوتکس سال جاری مذاکرات خوبی بین شرکتها صورت بگیرد.
وی درمورد نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس اظهار داشت: امیدوار هستیم که این دوره از نمایشگاه دستاوردهای خوبی داشته باشد تا زمینه تبادل فناوری بین بازیگران عرصه و اکوسیستم فناوری و نوآوری را فراهم سازد.
معاون علمی و فناوری اظهار داشت: هم اکنون اتفاقات خوبی در اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور به وقوع پیوسته که می توان به فعالیت ۵۳۰۰ شرکت دانش بنیان و راه اندازی چندین هزار استارت اپ و شتابدهنده ها اشاره نمود.
وی تصریح کرد: از دیگر تحولات اکوسیستم فناوری و نوآوری ایجاد بیشتر از ۴۰ پارک علم و فناوری، کارخانه های نوآوری و ایجاد نواحی نوآوری است که علاوه بر آن در حوزه هایی که زیست بوم فناوری نداشتیم، هم ورود پیدا کردیم که حوزه های ICT، سلول های بنیادی و هوافضا هستند.
ستار ی تصریح کرد: حالا دانشگاه ها به سمت ایجاد دانشگاه های نسل سوم و چهارم حرکت می کنند اما تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم؛ ما باید به این مساله دقت کنیم که دانشجویان برای ایجاد ارزش افزوده درس بخوانند.
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از مهر، نمایشگاه اینوتکس 2020 از امروز تا شنبه به صورت مجازی در حال برگزاری است.


منبع:

زمان: 22:25:08
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 1564
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: بازی , سیستم , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل