كاربران لنز، بیست و شش میلیون دقیقه برنامه های جشنواره فجر را تماشا كردند

بی بدیل پرداز: همزمان با برگزاری سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، كاربران اپلیكیشن «لنز»، تا اختتام روز 22 بهمن، بیشتر از بیست و شش میلیون دقیقه به تماشای نشست های خبری و برنامه های ویژه این جشنواره نشستند.
كاربران لنز، بیست و شش میلیون دقیقه برنامه های جشنواره فجر را تماشا كردند

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، با آغاز جشنواره سی و هشتم، نشست های خبری و اخبار اختصاصی بزرگترین رویداد سالانه سینمای ایران بطور مستقیم و انحصاری از كانال اختصاصی جشنواره فیلم فجر در تلویزیون اینترنتی لنز ایرانسل پخش می شد كه پخش ویژه برنامه های این كانال تا 25 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
در روزهای برگزاری جشنواره، تمام نشست های خبری جشنواره، به صورت زنده به كاربران لنز ارائه شد و ویژه برنامه «سیمرغ سی و هشتم» نیز درباره فیلم های منتخب بخش سودای سیمرغ، همچون «خروج»، «درخت گردو»، «خوب، بد، جلف 2» و... تهیه و پخش گردید. عوامل فیلم های حاضر و برگزار كنندگان جشنواره، در این برنامه حضور بهم رساندند و درباره آثار و فیلم های به نمایش درآمده گفت و گو كردند.
برنامه های پخش شده، بوسیله صفحه ویژه اپلیكیشن لنز برای جشنواره فجر در دسترس علاقه ‎مندان قرار دارد.
اپلیكیشن لنز ایرانسل علاوه بر پخش برنامه های زنده تلویزیون، جدیدترین فیلم ها و سریال های ایرانی و خارجی، كتاب های صوتی، پادكست، آلبوم های موسیقی جدید و مسابقات ورزشی و اختصاصی لالیگا را با اینترنت نیم بهای ایرانسل به مشتركان ارائه می دهد.
لنز، علاوه بر اپلیكیشن موبایل، بوسیله نسخه وب سایت به آدرس lenz.ir نیز دردسترس است.


منبع:

زمان: 13:50:38
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 3547
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , اینترنت , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل