گلكسی نوت ۷ یك بمب ساعتی است

بی بدیل پرداز: به نظر می آید ماجرای انفجار و آتش گرفتن گوشیهای گلكسی نوت ۷ تمامی ندارد و گفته می گردد صاحبان این محصول هنوز یك بمب ساعتی با خود به همراه دارند.
گلكسی نوت ۷ یك بمب ساعتی است
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از وب سایت phonearena، حدودا دو سال پیش بود كه گزارش های زیادی از جانب كاربران و صاحبان گوشی گلكسی نوت هفت كه اخیرا معرفی و عرضه شده بود، منتشر گردید كه نشان از مشكل جدی باتری این محصول داشت كه بر اثر عوامل مختلف محیطی به انفجار و حریق منجر می شد و سلامت خیلی از كاربرانش را به مخاطره انداخته بود.

پس از همه گیر و منتشر شدن این گزارش ها در فضای مجازی، سامسونگ به عنوان شركت تولیدكننده گلكسی نوت هفت، بعد از انجام آزمایش های فراوان در مورد این مشكل واكنش نشان داد و اعلام نمود كه خط تولید این محصول متوقف خواهد شد. همینطور تمامی نمایندگی های فروش رسمی محصولات سامسونگ هم موجودی گلكسی نوت هفت خویش را خالی كردند تا افراد دیگری به باعث خریداری و تهیه آن دچار مشكل نشوند اما در فاصله كوتاهی كه این محصول ارائه شد و به فروش رسید، خیل عظیمی از كاربران آن را خریداری كردند و شاید جز خوش شانس هایی بودند كه گوشی شان هیچگاه دچار مشكل انفجار و حریق نشد و همچنان هم از آن استفاده می نمایند.

اما حالا با انتشار یك خبر جدید، بار دیگر به كاربران گوشی گلكسی نوت هفت در فضای مجازی این اخطار داده شده است: « مواظب باشید بمب ساعتی در دستان شما ( گلكسی نوت هفت ) هر لحظه امكان دارد منفجر شود و شما و اطرافیانتان را با خطرات جدی روبرو كند».

به تازگی در شبكه اجتماعی ردیت (reddit) یكی از كاربران این محصول عنوان كرده است كه به هنگام سوار و داخل شدن به هواپیما، از داخل گوشی گلكسی نوت هفت او دود غلیظی خارج شده است كه وی بر اثر ترس و واهمه از آتش گرفتن، آن را بر روی زمین می اندازد كه همین مساله باعث می گردد كف پوش و فرش راهروی هواپیما اندكی دچار سوختگی شود.

وی تاكید كرده است كه بسیار خوش شانس بوده كه این مساله به هنگام سوار شدن به هواپیما رخ داده و اگر در حین پرواز چنین اتفاقی میفتاد ممكن بود سلامت پرواز و خیلی از سرنشینان را به خطر بیندازد.

همین مساله باعث شد بار دیگر خیلی از كارشناسان فعال در حوزه تكنولوژی از صاحبان این گوشی دردسرساز و پر خطر بخواهند هرچه سریعتر گوشی خویش را تعویض كرده و دیگر از این محصول استفاده نكنند چون كه به باور آنها این گوشی كاملا شبیه به یك بمب ساعتی است كه امكان دارد هر لحظه و به هر دلیلی دچار آتش گرفتگی و انفجار شود.
زمان: 13:46:07
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4394
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل