بررسی ۲۷ طرح فناورانه و ایده نوآورانه در مرکز نوآوری نفت و گاز

بی بدیل پرداز: با برگزاری اولین جلسه شورای سیاست گذاری مرکز نوآوری و فناوری حوزه نفت و گاز مستقر در دانشگاه امیرکبیر، 27 طرح و ایده نوآورانه ارسالی به این مرکز مورد بررسی قرار گرفت.
بررسی ۲۷ طرح فناورانه و ایده نوآورانه در مرکز نوآوری نفت و گاز

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از مهر، نخستین جلسه شورای سیاستگذاری مرکز نوآوری و فناوری سروینو با حضور مدیرعامل شرکت دانش بنیان نفت و گاز سرو و اعضای هیئت مدیره این مرکز اجرا شد. در اولین جلسه شورای سیاستگذاری مرکز نوآوری و فناوری سروینو ضمن ارائه گزارش سه ماهه فعالیت مرکز توسط مدیراجرایی، اعضا و حاضرین جلسه پیرامون افق و برنامه های پیش رو کارهای سروینو به تبادل نظر پراختند. در این نشست عامری و کریمی وثیق بر شتاب دهی برنامه های حوزه توسعه علوم فناوری در اکوسیستم نوآوری تاکید نمودند.
همچنین ۲۷ طرح و ایده نوآورانه که از طرف هسته های دانشی در عرصه های مختلف صنعت به دبیرخانه سروینو ارسال شده بود در اولین جلسه شورای سیاستگذاری مرکز نوآوری و فناوری سروینو بررسی گردید.
این نشست با حضور محمد جواد شهرابی عامری معاون پژوهش و فناوری و امیرهومن کریمی وثیق، مدیرعامل شرکت نفت و گاز سرو و موسس مرکز نوآوری سروینو، امین الله مقتدری نماینده بنیاد دکتر زین الدین به عنوان مشاور، احسان ابراهیمی مدیر اجرائی و اعضای شورای سیاستگذاری مرکز نوآوری و فناوری سروینو در محل مرکز نوآوری و فناوری سروینو اجرا شد.
مرکز نوآوری و فناوری سروینو با پشتیبانی از ایده های خلاق و نوآور و تجمیع کلیه ای نهادهای حوزه نوآوری در یک مجموعه، به مساحت ۲۰۰ متر مربع در یکی از ساختمان های دانشکده شیمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، توسط شرکت نفت و گاز سرو بازسازی، تجهیز شده است. این مرکز اهتمام در جذب، توسعه، توانمندسازی فارغ التحصیلان دانشگاهی و نخبگان، توسعه کسب و کارهای نوپا، برندسازی و سرمایه گذاری خطرپذیر، کارآفرینی و توسعه شرکت های دانش بنیان، فناور و خلاق دارد.
شایان ذکر است مرکز سروینو آماده پذیرش تیم های دانشگاهی و استارت آپ ها در رشته های مهندسی و مدیریتی واقع شده است که شامل بخش های فضای کار اشتراکی، شتابدهنده های حوزه های تخصصی، ارزیابی کسب وکارها، مشاوره و منتورینگ است.


منبع:

زمان: 12:54:38
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 206
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل