جی میل سریع تر شد

با كمك هوش مصنوعی
به گزارش بی بدیل پرداز، گوگل از یک بروزرسانی هوش مصنوعی برای جستجو داخل جی میل اطلاع داد.
جی میل سریع تر شد

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، گوگل اعلام نمود جستجوی یک ایمیل قدیمی حاوی دستورالعمل هایی از سوی رئیس، نشانی دوست یا شماره جوایز خطوط هوایی شما بسیار آسان تر می شود.

این غول جستجوی اینترنتی، از انجام یک بروزرسانی هوش مصنوعی برای جی میل اطلاع داد و اعلام نمود ظرف ۱۵ روز آینده، کاربران نهایی، هنگام جستجوی ایمیل های دریافتی خود، "نتایج برتر" را مشاهده خواهند کرد که در بالای بخش "همه نتایج" نشان داده می شود. بخش جدید توسط مدلهای یادگیری ماشین گوگل عرضه می شود که عبارت جستجو، جدید ترین ایمیل ها و سایر عوامل مرتبط را تحلیل و بررسی می کند تا مشخص نماید کدام پیام ها، بهترین تطبیق را با درخواست جستجو دارند.

پس از اعلام سیاست جدید گوگل در رابطه با حساب های جی میل غیرفعال، این جدید ترین تغییر استراتژیک برای سرویس ایمیل این شرکت است. گوگل در ماه مه اعلام نمود حساب هایی که به مدت دو سال استفاده نشده اند، به همراه محتوا و داده موجود در آنها حذف خواهند شد. گوگل در فوریه، عرضه رابط کاربری جدید جی میل برای همه کاربران را تکمیل کرد که شامل یک بازطراحی و تاکید این شرکت بر ابزارهای بهره وری دیگر بود.

بر اساس گزارش شبکه سی ان بی سی، این تغییرات استراتژیک احیانا همسو با اقدامات اخیر گوگل برای کاهش هزینه ها و برنامه های ساندار پیچای، مدیر عامل شرکت برای "۲۰ درصد بهره وری بیشتر" است. در آخرین نشست اعلام درآمد آلفابت، مدیران شرکت مادر گوگل در رابطه با برنامه های خود برای تخصیص منابع به حوزه هایی شامل هوش مصنوعی و جستجو صحبت کرده بودند.

منبع:

زمان: 15:51:11
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 406
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: ایمیل , اینترنت , شركت , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل