رساندن بسته پستی در کمترین زمان و با کیفیت بالا باید در اولویت باشد

وزیر ارتباطات:
بی بدیل پرداز: وزیر ارتباطات با اشاره به این که شرکت ملی پست در اقتصاد دیجیتال و تجارت الکترونیک مسئولیت بزرگی دارد، از مدیران این شرکت خواست تا برای افزایش کیفیت ارائه خدمات به مردم تلاش کنند.
رساندن بسته پستی در کمترین زمان و با کیفیت بالا باید در اولویت باشد

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، عیسی زارع پور در دیدار با اعضای هیات مدیره، مدیران ستادی و مدیران کل استانهای شرکت ملی پست اشاره کرد: شرکت پست نقش کلیدی و مسئولیت بزرگی در اقتصاد دیجیتال و تجارت الکترونیک بر عهده دارد.

وی با اشاره به سخنان اش در افتتاحیه نمایشگاه پست درباره ی نقش پلت فرم های تجارت الکترونیکی داخلی، اضافه کرد: با وجود پلت فرم های بومی در کشور ما برای تجارت داخلی نیاز به بیگانه نداریم و البته حتما برای مبادلات خارجی مردم نیاز به پلت فرم های خارجی داریم.

وزیر ارتباطات با اشاره به راه اندازی پلت فرم های بومی توسط جوانان کشور، اشاره کرد: این در صورتی است که در خیلی از کشورهای دیگر حتی اروپایی مردم برای کارهای خود مانند مبادله کالا و حمل و نقل به پلت فرم های خارجی وابسته هستند.

وی با تاکید به این که ارائه خدمات باکیفیت به عنوان هدف نهایی باید در اولویت باشد، اضافه کرد: گسترش زیرساخت ها و نوسازی تجهیزات و افزایش انگیزه کارکنان و استفاده از تکنولوژی های جدید باید منجر به ارائه خدمت باکیفیت شود.

زارع پور رساندن درست بسته پستی در کوتاهترین زمان و با اخلاق مناسب را از اصول اساسی کار در پست عنوان نمود و اظهار داشت: همکاران موزع پست، پیشانی کار شرکت پست به شمار می روند که در ارتباط مستقیم با مردم هستند و باید مثل همیشه بااخلاق خوش به مردم خدمت رسانی کنند.

وی با اشاره به این که در سال قبل وزارت ارتباطات برای گسترش زیرساخت های پست به این شرکت کمک کرده است، اعلام نمود: امسال نیز برای گسترش زیرساخت ها و نوسازی ناوگان پست با هدف هوشمندسازی و استفاده از تکنولوژی های جدید در پست اعتباراتی در نظر گرفته شده است.

وزیر ارتباطات با تاکید به لزوم پاسخگویی مدیران به مردم از شبکه «ویراستی» برای ارتباط بهتر در این زمینه نام برد و از تمام مدیران پست خواست که برای ارتباط بهتر و بیشتر با مردم و رفع مشکلات آنان در کوتاهترین زمان در این شبکه حضور داشته باشند.

وی با اشاره به این که تامین معیشت کارکنان پست دارای اهمیت است، در این نشست از افزایش دریافتی همکاران پستچی و کارکنان این شرکت در آینده نزدیک برای بهبود معیشت آنان آگاهی داد.

طبق اعلام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در ابتدای این جلسه مدیرعامل و برخی از مدیران شرکت ملی پست درباره ی مسائل و مشکلات این شرکت و کارکنان آن مطالبی را مطرح و پیشنهاداتی نیز ارائه کردند.

گفتنی است؛ ضعف زیرساخت های پستی، فرسودگی و کمبود نیروی انسانی، اصلاح پرداختی ها متفاوت، افزایش نقش رگولاتوری پست در بازار پستی، ایجاد مرکز تحقیقات و پژوهش پست و عدم استراتژی بلندمدت به سبب چالش های روزمره از مسائلی بود که در این نشست عنوان شد.
زمان: 14:53:42
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 406
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل