اثرگذاری نخبگان و دانش بنیان ها در صنعت دفاعی ارتقا می یابد

بی بدیل پرداز: همایش تجلیل از مدیران شرکت های دانش بنیان شبکه همکار دفاعی با مشارکت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری اجرا شد.
اثرگذاری نخبگان و دانش بنیان ها در صنعت دفاعی ارتقا می یابد

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از معاونت علمی، «همایش تجلیل از مدیران شرکت های دانش بنیان شبکه همکار دفاعی» با مشارکت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری اجرا شد.
این همایش با شعار «دانش بنیان کردن نزاجا» با حضور حسین ملازاده دبیر ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، هیات رئیسه نزاجا، معاون عتف ستاد کل نیروی مسلح آجا و نماینده وزارت علوم و مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی اجرا شد.
این همایش «تقدیر از نخبگان و شرکت های دانش بنیان موثر در صنعت دفاعی کشور» و «شناسایی ظرفیت ها و توانمندی های علمی سایر شرکت های توانمند جدید در زمینه دفاعی بمنظور تقویت شبکه زیست بوم فناوری سازمان» را هدف قرار داده بود. در این همایش از ۲۵ شرکت دانش بنیان همکار با شبکه دفاعی کشور تقدیر گردید.
در واقع نقش شرکت های دانش بنیان در طراحی، تولید و توسعه فناوری های نیروهای مسلح، کاملا راهبردی و مؤثر است. بنا بر این نیروی زمینی ارتش نیز هم راستا با شعار سال، در امتداد حمایت و بهره گیری از توانمندی نخبگان و شرکت های دانش بنیان در صنعت دفاعی کشور گام بر داشته است.
شرکت های دانش بنیان یکی از عوامل موثر بر اقتدار نیروهای مسلح هستند، چونکه بخش مهمی از نیازهای نظامی کشور با توان و تخصص نخبگان و شرکت های دانش بنیان تولید می شود.


منبع:

زمان: 12:55:08
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 299
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: تولید , دیجیتال , شركت , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل