تیک تاک ابزار کنترل والدین طراحی می کند

به گزارش بی بدیل پرداز، تیک تاک اعلام نمود سرگرم طراحی ابزاری است که به والدین اجازه خواهد داد مانع مشاهده برخی از ویدیوهای حاوی عبارات یا هشتگ های خاص توسط نوجوانان شان در این اپلیکیشن ویدئویی کوتاه شوند.
تیک تاک ابزار کنترل والدین طراحی می کند

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، تیک تاک که متعلق به شرکت چینی بایت دنس است و با تفحص جهانی بر سر نزدیکی به دولت چین و پشتیبانی از اطلاعات شخصی کاربران روبروست، در کوشش برای بهبود وجه عمومی خود است.

این اپلیکیشن که محبوبیت زیادی در بین کاربران نوجوان دارد، در تلفن ها و کامپیوتر های دولتی آمریکا، کانادا و کشورهای دیگر به علت نگرانیهای امنیتی، ممنوع شده است. تیک تاک مانند شبکه های اجتماعی دیگر با این انتقاد روبروست که برای محافظت از نوجوانان در مقابل محتوای نامناسب، اقدام کافی انجام نداده است.

تیک تاک در یک پست وبلاگ اعلام نمود طراحی قابلیت کنترل والدین در مراحل اولیه قرار دارد و این اپلیکیشن با والدین و سازمانهای جوانان و جامعه مدنی برای طراحی این ابزار مشورت خواهد نمود. این سرویس ویدئوی کوتاه همینطور قابلیت های جدیدی را جهت کمک به کاربران برای محدود کردن زمانی که در این اپلیکیشن سپری می کنند، عرضه نموده و حسابهای متعلق به کاربران پایین ۱۸ سال به صورت اتوماتیک محدودیت زمانی یک ساعت در روز را خواهند داشت. اگر نوجوانان تصمیم بگیرند محدودیت روزانه را حذف کرده و تیک تاک را به مدت بیشتر از ۱۰۰ دقیقه در روز مشاهده کنند، این اپلیکیشن پیامی را به آنها نمایش داده و آنها را تشویق می کند محدودیت زمانی بگذارند.

بر اساس گزارش رویترز، والدین حالا قادر خواهند بود محدودیت زمانی دلخواه را جهت استفاده نوجوانان شان از تیک تاک بر مبنای روزهای هفته، تعیین کنند.

منبع:

زمان: 10:17:46
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 1531
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , شركت , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل