نهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت

بی بدیل پرداز: نهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت با عنوان «ارزش آفرینی دیجیتال» و با حضور صاحب نظران بانکی و اقتصادی و مشارکت بیش از 50 بانک و شرکت فعال در این عرصه انجام می شود.
نهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، پژوهشکده پولی و بانکی برمبنای ابلاغ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از سال ۱۳۹۰ مسئولیت برگزاری همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت را برعهده دارد.
در این جهت متولیان برگزاری با توسعه کارهای خود در زمینه بانکداری الکترونیک، ارتقای توان علمی و اجرائی خود در برگزاری همایش های تخصصی و همین طور با بهره گیری از اساتید دانشگاه، صاحبنظران، مدیران و کارشناسان حوزه های ذیربط در بانک مرکزی و سازمان های تابعه آن، شبکه بانکی کشور و شرکت های فعال در حوزه بانکداری الکترونیک، نسبت به برگزاری این همایش اقدام نموده اند.
طبق اعلام بانک مرکزی، نهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت با محوریت مطالبی نظیر ارزش آفرینی دیجیتال در بانکداری، زیست بوم بانکداری دیجیتال و ارزش آفرینی، امنیت و پایداری در ارزش آفرینی دیجیتال، پول دیجیتال بانک مرکزی و حکمرانی و سیاست گذاری و تنظیم گری در ارزش آفرینی دیجیتال طی روزهای یکم و دوم اسفندماه سال جاری در مرکز همایش های برج میلاد برگزار می گردد.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر بروشور نهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت را مطالعه و یا به درگاه اینترنتی همایش به آدرس https: //ebps.ir مراجعه کنند.
منبع:

زمان: 09:50:47
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 334
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل