آغاز ارسال پیامک به منظور آگاهی از قطع اینترنت

در آستانه برگزاری كنكور انجام شد
به گزارش بی بدیل پرداز، بررسی ها نشان داده است ارسال پیامک اطلاع رسانی قطع اینترنت جهت آگاهی ساکنان اطراف حوزه های کنکور سراسری شروع شده است.
آغاز ارسال پیامک به منظور آگاهی از قطع اینترنت

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، بنا به درخواست سازمان سنجش قطع اینترنت به منظور پیشگیری از تقلب و لو رفتن سوال های کنکور از مدتی قبل عنوان شد که امروز عیسی زارع پور - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت در اینباره گفت بر مبنای مصوبه شورای امنیت کشور درخواستی را وزارت علوم مطرح کرده بود، برای قطع سراسری اینترنت که ما اعلام کردیم با قطع سراسری اینترنت مخالفیم و با قطع سراسری هم موافقت نشد، آنچه از فردا اتفاق می افتد از ساعت ۷: ۳۰ تا ۱۱: ۳۰ در محدوده های حوزه های برگزاری کنکور است که آن هم با اطلاع قبلی قطع می شود.

وی در سخنان خود تاکید کرد اینترنت ثابت به هیچ وجه قطع نمی شود.

پیش از این گفته شده بود کسانی که در محدوده برگزاری کنکور هستند، از پیش پیامی در اینباره دریافت می کنند تا آمادگی داشته باشند و صرفاً هم در ساعت برگزاری کنکور این امر به صورت خیلی محدود صورت گیرد.

حال برخی از کاربران امروز از دریافت پیامکی در خصوص اطلاع رسانی قطع اینترنت خبر می دهند. در این پیام که از جانب سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شده است: با سلام به اطلاع می رساند به منظور پیشگیری از سو استفاده و تقلب برخی افراد سودجو و فرصت طلب و با ابلاغ شورای امنیت کشور، اینترنت حوزه برگزاری آزمون سراسری منطقه سکونت شما در بامداد روز پنجشنبه و جمعه این هفته قطع خواهد شد. از این که ما را در برگزاری هرچه بهتر این آزمون یاری می کنید سپاسگزاریم.

گفتنی است کنکور سراسری مقرر است ۲۹ و ۳۰ دیماه برگزار گردد. بر این اساس، نوبت اول کنکور سال ۱۴۰۲ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، در ۵۸۵ حوزه ۴۱۷ شهرستان سراسر کشور برگزار می گردد و تهران هم در ۲۵ حوزه برگزاری آزمون دارد.

منبع:

زمان: 17:13:09
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 191
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل