پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه ایران متافو ۲۰۲۲

بی بدیل پرداز: پاویون اختصاصی شرکت های دانش بنیان در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی (ایران متافو 2022) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران راه اندازی.
پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه ایران متافو ۲۰۲۲
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، در این نمایشگاه که طی روزهای ۹ تا ۱۲ آذر ماه سال جاری برگزار می شود، پاویون اختصاصی شرکت های دانش بنیان فعال در این عرصه با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا خواهد شد. در این نمایشگاه ۲۱ شرکت های دانش بنیان فعال در زمینه های آهن و فولاد، ریخته گری، قالب سازی و آهنگری و ماشین کاری، فلزات غیرآهنی، معدن و صنایع معدنی، نسوزها و سرامیک های صنعتی، کوره های صنعتی و عملیات حرارتی به نمایش دستاوردها و ارائه توانمندی ها و محصولات خود در این نمایشگاه می پردازند. برگزاری پاویون های شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه های داخلی یکی از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در امتداد توسعه بازار شرکت های دانش بنیان است که طی آن شرکت های منتخب می توانند از تخفیف ۹۰ درصدی در تامین هزینه های مربوط به شرکت در نمایشگاه ها برخوردار شوند و به معرفی محصولات و دستاوردهایشان بپردازند.
هماهنگی برای حضور و بازدید مسئولان کشور و هیئت های تجاری داخلی و خارجی و همین طور برگزاری جلسات مذاکرت تجاری با مشتریان بزرگ، قسمتی از خدماتی است که در این پاویون ها به شرکت های دانش بنیان ارائه می شود.


منبع:

زمان: 10:03:13
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 271
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: خدمات , سئو , شركت , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل