لزوم توجه ویژه به تقویت اقتصاد فضای مجازی

نماینده اهواز تاكید كرد
به گزارش بی بدیل پرداز، خوزستان نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قطعی و اختلال اینترنت در کشور موجب بروز مشکلات و ضرر و زیان کسب و کارهای فعال در فضای مجازی شده است، اظهار داشت: باید توجه ویژه ای به تقویت اقتصاد مجازی در امتداد پشتیبانی از کسب وکارها شود.
لزوم توجه ویژه به تقویت اقتصاد فضای مجازی

مجتبی یوسفی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به قطعی و اختلال اینترنت و خسارت های وارد شده به کسب و کارهای فعال در فضای مجازی اظهار داشت: یکی از عناوینی که باید بصورت جدی در دستور کار وزارت ارتباطات قرار بگیرد بحث جبران خسارت های واردشده به کسب و کارهای فعال در فضای مجازی است.

وی با اعلان اینکه باتوجه به صحبت های انجام شده، وزارت ارتباطات برنامه های خوبی برای پشتیبانی از کسب و کارهای فعال در فضای مجازی دارد، اضافه کرد: باید توجه ویژه ای به تقویت اقتصاد فجازی در امتداد پشتیبانی از کسب وکارها صورت گیرد.

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: یکی از عناوینی که در دولت های پیشین به آنها توجه نشده بحث توجه به اقتصاد دیجیتال، پلت فرم ها، شبکه های داخلی و توسعه اینترانت است تا با توسعه این بخش ها کسب و کارهای داخلی بتوانند به آسانی در زمینه های داخلی رشد و توسعه یابند.

یوسفی عنوان کرد: اگر چنین مهمی در دستور کار قرار بگیرد اساسا شاهد بالارفتن امنیت داده در کشور خواهیم بود. یکی از مشکلاتی که درباب کسب و کارهای فعال در پلت فرم های خارجی وجود داشت بحث عدم وجود دفاتر این پلت فرم ها در داخل کشور بود که موجب می شد سوءاستفاده ای از برندها و کسب و کارهای داخلی صورت گیرد و کسی نیز پاسخگو نباشد.

وی با اعلان اینکه قطعی و اختلال اینترنت در کشور موجب بروز مشکلات و ضرر و زیان کسب و کارهای فعال در فضای مجازی شده است، افزود: وزارت ارتباطات باید هرچه زودتر برنامه های حمایتی خودرا از صاحبان مشاغل فعال در فضای مجازی ارائه کند.

منبع:

زمان: 10:23:27
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 234
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل