لرزش و تکان دوربین آیفون ۱۴ خبرساز شد

به گزارش بی بدیل پرداز، در حالیکه افراد زیادی بعد از رونمایی شدن آیفون ۱۴، از خرید این گوشی پرچمدار هیجان زده بودند اما مشکلات سیستم دوربین، ذوق آنها را کور کرد.
لرزش و تکان دوربین آیفون ۱۴ خبرساز شد

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، به نظر می آید خیلی از اپلیکیشن های شخص ثالث با دوربین عقب مدل آیفون ۱۴ پرو مشکل سازگاری دارند. کاربران مشکلاتی نظیر لرزیدن و تکان خوردن و صدا دادن گوشی در هنگام استفاده از اپلیکیشن هایی مانند اینستاگرام، تیک تاک و اسنپ چت را گزارش کرده اند. به نظر می آید مشکلاتی در زمینه اتوفوکوس و فوکوس هم وجود دارد.

بعضی از کاربران علاوه بر انتشار گزارش مشکلات آیفون ۱۴ در ردیت و توییتر، ویدئوهایی از این مشکلات را منتشر نموده اند. یکی از این مشکلات، صدای مکانیکی از آیفون ۱۴ پرو در هنگام باز شدن اسنپ چت است. یک ویدئوی دیگر، مشکل مشابه دوربین های عقب در هنگام دسترسی به تیک تاک را نشان می داد.

سخنگوی اپل به وبسایت انگجت اعلام نمود ما از این مشکل آگاه بوده و هفته آینده یک بروزرسانی نرم افزاری را برای حل این مساله منتشر خواهیم کرد.

بر اساس گزارش وبسایت انگجت، با عنایت به اینکه مشکل مذکور تنها در اپلیکیشن های شخص ثالث دیده می شود، احیانا یک مساله نرم افزاری است نه سخت افزاری. بخصوص امکان دارد این اپلیکیشن ها با سیستم تثبیت تصویر اپتیکال آیفون ۱۴ پرو به خوبی کار نکنند که احیانا دلیل لرزش دوربین گوشی است.

اپل دو هفته پیش چهار مدل جدید آیفون شامل آیفون ۱۴، آیفون ۱۴ پلاس، آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس که قادرند در شرایط اضطراری از راه ماهواره، درخواست کمک ارسال نمایند را رونمایی نمود. بهبودهای صورت گرفته در دوربین آیفون ۱۴، شامل حالت جدیدی به نام اکشن برای ویدئو است که کمک می نماید شات ها تثبیت شوند.

منبع:

زمان: 22:11:23
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 341
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل