شروع توسعه بین المللی پشتیبانی از NFT در اینستاگرام

به گزارش بی بدیل پرداز، اینستاگرام بعد از عرضه آزمایشی قابلیتهای NFT در ماه مه، پشتیبانی از این قابلیتها را به بیشتر از 100 کشور در آفریقا، آسیا اقیانوسیه، خاورمیانه و آمریکا توسعه می دهد.
شروع توسعه بین المللی پشتیبانی از NFT در اینستاگرام

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، بااینکه بازار NFT یا توکن غیرقابل معاوضه افول کرده است اما موجب نشده است که اینستاگرام تلاشهای خود در حوزه کلکسیونهای دیجیتالی را مضاعف نکند و الان توسعه بین المللی پشتیبانی از NFT برای کاربران و شرکتها در بیش از ۱۰۰ کشور جهان را آغاز نموده است.

کاریک


قابلیت NFT اینستاگرام به کاربران امکان می دهد NFT ها را در فید، پیامهای خود و همین طور استیکرهای واقعیت افزوده در استوری به اشتراک گذارند و سازندگان و کلکسیونرهای NFT می توانند بصورت خودکار تگ شوند. کاربران هنوز نمی توانند در اینستاگرام، NFT ها را خرید یا فروش کنند اما مِتا پلتفرمز – شرکت مادر اینستاگرام- اعلام نموده که سرگرم کار جهت راه اندازی یک بازار است.
اینستاگرام هم اکنون از کیفهای شرکتهایی نظیر کوین بیس و داپر و همین طور رینبو، مِتاماسک و تراست والت حمایت می کند. علاوه بر بلاک چینهای اتریوم و پالیگان، از فلو نیز پشتیبانی خواهدنمود.
طبق گزارش وب سایت انگجت، مارک زاکربرگ، مدیرعامل مِتا پلتفرمز، در یک پست اینستاگرام، توسعه قابلیتهای NFT در این اپلیکیشن را اعلام نمود.


 

زمان: 17:28:02
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 58
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل