جریمه ۵ میلیون دلاری کارنیوال برای تخلفات امنیت سایبری

به گزارش بی بدیل پرداز شرکت کارنیوال به علت تخلفات امنیت سایبری در ارتباط با چهار مورد رخنه امنیتی و برملا شدن اطلاعات خصوصی مشتریانش، پنج میلیون دلار جریمه شد.
جریمه ۵ میلیون دلاری کارنیوال برای تخلفات امنیت سایبری

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، رگولاتور ایالت نیویورک، شرکت کارنیوال که خط کشتی گردشگری دارد را به علت تخلفات امنیت سایبری قابل توجه در ارتباط با چهار مورد رخنه امنیتی در فاصله سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱ که منجر به افشای میزان زیادی از اطلاعات مشتریان شد پنج میلیون دلار جریمه کرد.

دپارتمان خدمات مالی نیویورک اعلام نمود کارنیوال از مقررات امنیت سایبری این ایالت تخطی کرده و از احراز هویت چند مرحله ای برای دشوار شدن دسترسی هکرها به شبکه داخلی این شرکت استفاده نکرده است. همینطور کارنیوال یک رخنه امنیتی را گزارش نکرده است و آموزش کافی برای آگاهی از امنیت سایبری برای کارمندانش انجام نداده است.

کارنیوال اعلام نمود با رگولاتور نیویورک همکاری می کند و هیچ خلافی مرتکب نشده است و حریم خصوصی دیتا و محافظت از آن برای این شرکت فوق العاده مهم می باشد.

بر اساس گزارش رویترز، برندهای کارنیوال شامل کاستا، کنارد، هولاند امریکا، پرنسس و سی بورن هستند. این شرکت پنج شنبه گذشته با دادستانهای کل ۴۵ ایالت آمریکا و واشنگتن دی سی، در مورد یکی از موارد رخنه های اطلاعاتی، به توافق ۱.۲۵ میلیون دلاری رسید.

منبع:

زمان: 14:00:24
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 190
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: آموزش , خدمات , سایبر , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل