سرعت اینترنت بالا رفته است پسرفتی نداشته ایم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:
بی بدیل پرداز: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به ادعای کاهش سرعت اینترنت ثابت و سیار در ماه های اخیر پاسخ داد و اظهار داشت که در ماه های گذشته، پسرفتی نداشته ایم.
سرعت اینترنت بالا رفته است پسرفتی نداشته ایم
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، عیسی زارع پور در گفتگو با خانه ملت، اظهار نمود: مراجع جهانی و سایت های معتبری در مورد سرعت عرضه خدمات اینترنت قابل رجوع و استناد هستند و ما هم آنرا می پذیریم.
وی ادامه داد: هر ماه این مراجع کشورها را هم در اینترنت سیار و هم اینترنت ثابت اندازه گیری می کنند و بر مبنای نتایج سایت "Speed Test" زمانی که بنده وزارت خانه را تحویل گرفتم سرعت اینترنت تلفن همراه ۲۱.۸ مگابیت برثانیه بوده و هم اکنون با حدود ۱۵ درصد افزایش به ۲۵ رسیده است، سرعت اینترنت خانگی هم حدود ۹ مگابیت برثانیه بوده و الان به حدود ۱۰ رسیده است.
وزیر ارتباطات خاطرنشان کرد: البته این اعداد رضایت بخش نیست و ما در ارتباطات ثابت رتبه ۱۴۵ را در دنیا داریم، البته در شبکه سیار به میانگین جهانی نزدیک تر هستیم ولی این سرعت شایسته مردم ما نیست و به علت عقب ماندگی تاریخی این وضعیت بوجود آمده و حتما باید سرعت و کیفیت افزایش پیدا کند و یکی از بال های شبکه ملی اطلاعات همین شبکه پر سرعت و باکیفیت در سرتاسر کشور است، اما پسرفتی هم نداشته ایم.
منبع:

زمان: 10:25:50
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 211
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل