پرینتر سه بعدی بوسیله ی یک تیم استارت آپی رونمایی گردید

در اینوتكس ۲۰۲۲؛
به گزارش بی بدیل پرداز در یازدهمین دوره نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس، پرینتر سه بعدی ساخته دست محققان یک تیم استارت آپی رونمایی گردید.
پرینتر سه بعدی بوسیله ی یک تیم استارت آپی رونمایی گردید

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از مهر، در حاشیه دومین روز از رویداد فناوری و نوآوری اینوتکس، پرینتر سه بعدی ساخته شده بوسیله ی یک استارت آپ رونمایی گردید. امیرحسین محمودی مدیر شرکت تولید کننده پرینتر سه بعدی اظهار داشت: تصمیم گرفتیم این دستگاه را با هدف ورود به بازار تولید نماییم.
محمودی افزود: ما در ابتدا کار خویش را با ساخت دستگاه پرینتر SLS شروع کردیم که به علت عدم آشنایی و همخوانی با بازار موفق نبود، بنابراین باردیگر با آگاهی و دیدگاهی متفاوت به بازار ورود کردیم. طبق تحقیقات ما این دستگاه نمونه داخلی ندارد و در خارج هم به صورت محدودی تنها در کشورهایی نظیر، اسپانیا، آمریکا، چین و لهستان موجود است.
رئیس پارک علم و فناوری مجارستان؛ آینده ایران با استارت آپها درخشان است
دکتر بولکای دنس رئیس پارک علم و فناوری مجارستان هم با حضور در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این رویداد اظهار داشت: تعداد بالای جوانان در این نمایشگاه نشان گر رشد علمی ایران و آینده درخشان این کشور در حوزه استارت اپ و شرکتهای دانش بنیان است.
وی اضافه کرد: پارک علم و فناوری مجارستان نماینده ۸۶ شرکت است که در ۴ حوزه انرژی های تجدیدپذیر، مدیریت آمد، سلامت و بحثهای غذایی فعالیت دارد و این آمادگی وجود دارد تا در این حوزه ای با پارک فناوری پردیس و زیست بوم فناوری ایران تبادل نظر و همکاری داشته باشد.

زمان: 19:15:40
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 142
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: تولید , دستگاه , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل