راهکاری برای افزایش عمر باتری آیفون

طبق اعلام نیویورک پست یکی از کاربران تیک تاک روشی را نشان داده که کاربران بواسطه آن می توانند عمر باتری خودرا بالا برند.
راهکاری برای افزایش عمر باتری آیفون
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، اپلیکیشن ها از با اهمیت ترین مواردی هستند که باتری گوشی شما را تخلیه می کنند. یکی از دلیلهای این مساله هم آنست که حتی زمانی که شما از اپلیکیشن های گوشی تان استفاده نمی کنید، در پس زمینه گوشی مشغول فعالیت هستند. خوش بختانه به مروز زمان، باتری گوشیها بهبود می یابند و فناوری مدیریت انرژی نیز هوشمندتر می شود. با این وجود، راه هایی وجود دارد که خود کاربران هم می توانند به افزایش طول عمر باتری گوشی کمک کنند.
یکی از کاربران تیک تاک، که ۱.۹ میلیون فالوئر دارد، راهی به دنبال کنندگانش برای این کار نشان داده است. بدین ترتیب، اقدامی که باید انجام دهید این است که setting گوشی را باز کنید و به بخش General بروید، از آنجا بخش find Background app refresh را پیدا کرده و آنرا خاموش کنید.


بعد از آن، به منوی اصلی setting رفته و گزینه Battery را انتخاب کنید، آنگاه Battery health را انتخاب نموده و گزینه Optimized Battery Charging را به حالت روشن درآوردید. حالا باتری گوشی شما، مدت زمان بیشتری عمر خواهدنمود. بدین ترتیب، می توانید از فعالیت خودبه خود اپلیکیشن ها در پس زمینه، جلوگیری کنید.
زمان: 23:20:22
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 78
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , فناوری , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب: