ایده های برترین های مسابقه ملی نانو به محصول تبدیل می شود

رئیس كارگروه ترویج و آموزش ستاد توسعه فناوری نانو:
به گزارش بی بدیل پرداز رئیس کارگروه ترویج و آموزش ستاد توسعه فناوری نانو اظهار داشت: برگزیدگان مسابقه دانشجویی نانو با تشکیل تیم هایی می توانند ایده های خویش را به محصول تبدیل کنند.
ایده های برترین های مسابقه ملی نانو به محصول تبدیل می شود

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از مهر، عماد احمدوند امروز در اختتامیه جشنواره دانشجویی بنیاد آموزش فناوری نانو که در محل صندوق نوآوری و شکوفایی انجام شد اظهار داشت: گام بعدی مسابقه ملی فناوری نانو حرکت در جهت توسعه فناوری است؛ چونکه رویداد مسابقه ملی فناوری نانو متمرکز بر یادگیری در حین اجرا است.
وی با اعلان اینکه ستاد نانو در برگزاری برنامه های دانشجویی اهتمام در فرآهم کردن فرصت هایی متناسب با توانمندی های دانشجویان در راه یادگیری دارد، اظهار داشت: ما اهتمام داریم که در حد بضاعت و توان فرصت هایی برای یادگیری عملی دانشجویان فراهم نماییم.
رئیس کارگروه ترویج و آموزش ستاد توسعه فناوری نانو اظهار داشت: تعدادی از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری قادر به انجام کارهای محول شده به آنها نیستند که حضور آنها در چنین رویدادهایی می تواند یک فرصت کوچک برای بروز توانمندی های آنها باشد.
وی اظهار داشت: برنامه های دانشجویی فرصت جدی برای یادگیری و رشد دانشجویان در مقاطع کارشناسی ارشد و بالاتر است، بر این اساس در مسابقه ملی فناوری نانو سعی شده تا دانشجویان را در جهت توسعه فناوری قرار دهیم.
احمدوند اضافه کرد: رویداد نانو استارت آپ ادامه این رویداد است که طی یک الی دو سال ایده های برتر به محصول تبدیل شوند.


منبع:

زمان: 21:11:49
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 248
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: آموزش , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب: