طراحی سامانه کنترل و مهار شن در چاه های نفت و گاز

به گزارش بی بدیل پرداز محققان در یک شرکت دانش بنیان موفق به طراحی سیستم کنترل مهار شن در چاه های نفت و گاز شدند.
طراحی سامانه کنترل و مهار شن در چاه های نفت و گاز

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، روح الله آهنگران، مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان اظهار داشت: در این شرکت، توانایی عرضه خدمات گسترده و یکپارچه مانند طراحی و مهندسی، تهیه و تأمین کالا، ساخت تجهیزات و خدمات رانش و نصب در میادین نفت و گاز را داریم.
وی با اشاره به اینکه تولید یکی از مهم ترین ابزارهای استراتژیک صنعت نفت تحت عنوان «ویپ استاک» در این شرکت یکی از افتخارات ما بوده، اظهار داشت: بنا داریم آویزه های آستری چرخشی را که همچون پیشرفته ترین تجهیزات درون چاهی کاربردی برای افزایش ظرفیت میادین نفتی کشور هستند را به تولید برسانیم.
به گفته آهنگران، با اتکا به تخصص و تجربه شرکت، فعالیت جدی خویش را در جهت تکمیل خدمات یکپارچه، خدمات جانبی چاه های نفت و گاز از قبیل مانده یابی و سیستم کنار گذر چاه ها ( ویپ استاک)، مسدودکننده ها و... ادامه می دهیم.
مدیرعامل شرکت اظهار نمود: تابحال در این شرکت بیشتر از ۵۰۰ دستگاه «ویپ استاک» را به تولید رسانده ایم.
وی با اشاره به اینکه تکنولوژی سیستم های مهار شن انحصارا در اختیار کشورهای آمریکای شمالی، ایران و چین است، اظهار داشت: استفاده از این دستگاه، منجر به حفظ مزایای کلیه سیستم های کنترل شن، می شود که حالا با استفاده از نمونه ایرانی آن، سبب پیشگیری از واردات خواهیم شد.

زمان: 10:39:27
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 258
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب: